یک جایگاه سوخت در یاسوج منفجر شد! +تصاویر

دقایقی پیش جایگاه “سی ان جی” جمعه بازار یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد منفجر و دچار آتش سوزی شد.

به گزارش تازه‌نیوز، “جهانبخش وحدت نژاد”، رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حادثه آتش سوزی جایگاه CNG منطقه “بنسنجان” یاسوج هیچ گونه خسارت جانی نداشت و در این حادثه یک نفر از کارکنان این مرکز به صورت جزئی دچار سوختگی شده بود و به توسط نیروهای اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافت.

به نقل از ایسنا، علیزاده، مسئول روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: کارشناسان این شرکت در محل حادثه حاضر شده و در حال بررسی علت این حادثه هستند.

محمد رسمتی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی یاسوج در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: ساعت ۱۱ و ۵۱ دقیقیه این حادثه به آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله و در کمتر از پنج دقیقه با توجه به نزدیکی ایستگاه بلوار عدل به محل حادثه نیروهای آتش نشانی در صحنه حاضر شد.

انفجار در جایگاه سوخت

وی با بیان اینکه وسعت آتش سوزی زیاد و گسترده بود بطوریکه ارتفاع آتش به بیش از ۱۰ متنر می رسید، افزود: پس از اعلام به آتش نشانی، با توجه به حجم آتش چهار دستگاه خودرو آتش نشانی، یک خودرو آتش نشانی شهر مادوان و یک دستگاه خودرو شرکت نفت به محل آتش سوزی اعزام شدند.

رستمی تصریح کرد: الحمدالله در این آتش سوزی هیچ خودرویی دچار خسارت نشد و تلفات انسانی یا مصدومیتی نیز نداشته ایم.

وی آتش در دو سمت جایگاه سی ان جی شعله ور بود و تا زمانی که با گرفتن دو شیلنگ آب بالای سر دو آتش نشان توانستیم شیر اصلی گاز جایگاه را ببندند، آتش مهار نشده بود. ادامه داد: آتش انفجار به ایزوگام دو ساختمان همجوار جایگاه سی ان جی سرایت کرد که با تلاش آتش نشانان مهار و خاموش شد و هم اکنون در حال خنک کردن محل حادثه و تانکر های جایگاه هستیم تا از انفجار احتمال این تانکرها جلوگیری کنیم.

انفجار در جایگاه سوخت

وی بیان کرد: در این جایگاه حدود ۲۰۰ کپسول بزرگ گاز نگهدای می شد که با تلاش اتش نشانان توانستیم از سرایت آتش به این تعداد کپسولف انفجار و وقوع حادثه بزرگتر جلوگیری کنیم.

گفتنی است که این جایگاه دقایقی پیش به دلایل نامعلومی دچار آتش سوزی شد و براساس پیگیری‌ها نیروهای امدادی، هلال احمر، آتش نشانی  و اورژانس به محل مورد نظر اعزام شدند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.