حمله تند فرمانده قدس سپاه به عربستان/ آمریکا سگ دست پرورده اسرائیل است!

فرمانده نیروی قدس اظهار کرد: عربستان تفاله است و ارزش دشمنی ندارد.

به گزارش تازه‌نیوز، ایرنا نوشت: سردار اسماعیل قاآنی روز سه شنبه در نخستین مراسم گرامیداشت شهادت حاج حسن ایرلو اظهار به رفتار آمریکایی ها در دو دهه گذشته و تلاش این کشور برای ایجاد جهان تک قطبی اشاره کرد و افزود: این آمریکای جنایتکار سگ دست پرورده خون آشامی مانند رژیم صهیونیستی و برخی از تفاله های خودش مانند تفاله های عربستان سعودی را به جان مردم مسلمان انداخت و دست آنها را باز گذاشت و هفت هزار میلیارد دلار در منطقه غرب آسیا همه جانبه هزینه کرد.

وی جمهوری اسلامی ایران را کانون مقاومت در منطقه غرب آسیا توصیف کرد و افزود: همه دیدند هر کجا که آمریکایی ها وارد شدند، سرشان به سنگ خورد و شکست خورده از آن میدان بیرون آمدند.

این فرمانده عالی رتبه سپاه ادامه داد: آمریکایی ها به این فکر افتادند که چگونه است که ما این همه هزینه می‌کنیم و به همه دنیا درس دادیم که هر چه سلاح، پول و قدرت بیشتر باشد، برنده است اما این فرزندان معنوی رسول الله و سالار شهیدان در همه صحنه هایی که وارد شده ایم با اندک امکانات که در حقیقت می توان گفت با دست خالی ،روبروی ما ایستادند و اینطور به دهن ما کوبیدند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در کل منطقه مقاومت اعم از فلسطین و لبنان و سوریه و عراق و یمن مظلوم می بینید که چطور مظلومیان و فرزندان معنوی رسول الله با دست خالی در مقابل قدرت‌های تا بن دندان مسلح ایستاده‌اند و به حول و قوه الهی در همه صحنه‌ها سربلند موفق از میدان بیرون آمده اند؛ اینها کسانی هستند که در مکتب اعزام امام و رهبر انقلاب و در مکتب انقلاب اسلامی راه با عزت زندگی کردن را در مسیر نورانی مقاومت آموختند، ایستادند، مقاومت کردند و پیروز شدند.

قاآنی با تاکید بر اینکه اگر می‌خواهیم در مقابل استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار سرمان را بالا بگیریم و بایستیم باید اهل مقاومت باشیم، اظهار داشت: امروز بحمدالله ایران اسلامی یک تابلوی زرین شده است و در زمینه های مختلف مقاومت در دفاع نظامی که در حجم های مختلف سیاسی امنیتی اقتصادی تحریمی که بر ایران اسلامی بود در هر کجا اعمال می‌کردند دولت‌های بزرگ را می شکست کسی که این ملت سرافراز و سربلند نگهداشته مقاومت است.

فرمانده نیروی قدس سپاه مقاومت را میدان اصلی رویارویی با دشمنان دانست و اظهار داشت: دشمنان اصلی هم دشمن های جنایتکار و رژیم صهیونیستی هستند و بقیه مانند عربستان تفاله هستند و ارزش دشمنی ندارند و کمترین هستند.

وی مقاومت را کانون تولید قدرست دانست و اظهار داشت:‌ در ۲۰ سال گذشته به برکت وجود مردانی همچون شهید سلیمانی و برادران و دوستان و همکاران مانند شهید ایرلو و بسیاری دیگر از شهدای مقاومت، محور مقاومت در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی پیروز بوده و آمریکایی ها با وجود هفت هزار میلیارد دلار هزینه و چند ده هزار کشته، چیزی جز بی اعتباری و بدبختی به دست نیاوردند.

سردار قاآنی با بیان اینکه آمریکایی و اروپایی ها به دلیل روحیه نامردی مرد میدان جنگ نیستند و صحنه اصلی را باخته اند، اظهار داشت:‌ آمریکا در میدان اصلی عرضه ندارند و دائماً شکست می خورند و این شعار نیست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.