تصادف جاده‌ای راز یک قتل هولناک را برملا کرد!

وقتی مأموران پلیس برای بررسی یک سانحه رانندگی راهی محل حادثه شدند، کسی تصور نمی‌کرد که پشت‌پرده این حادثه راز جنایتی هولناک مخفی شده است.

به گزارش تازه‌نیوز، چند روز پیش خودروی پرایدی که در یکی از جاده‌های شهرستان آرادان در استان سمنان در حرکت بود، به‌دلیل سرعت زیاد و عدم‌توانایی راننده در کنترل خودرو از جاده منحرف و واژگون شد. شاهدان با دیدن این صحنه پلیس و اورژانس را خبر کردند و دقایقی بعد تیم گشت کلانتری آرادان که در همان حوالی بودند، خود را به محل حادثه رساندند. هنگام حضور مأموران در محل حادثه، شاهدان توانسته بودند راننده را که زخمی شده بود از داخل ماشین واژگون شده بیرون بکشند. او یک تبعه خارجی بود و بر اثر تصادف مجروح شده بود اما وقتی چشمش به مأموران افتاد، دچار استرس شد.

به نقل از همشهری، مأموران کلانتری قصد کمک به او و انتقال وی به بیمارستان را داشتند اما مرد جوان مدعی شد که آسیبی ندیده و کاملا سالم است و نیازی به رفتن به بیمارستان نیست. گفته‌های مرد راننده از یک سو و دستپاچگی و استرس شدید وی از سوی دیگر شک مأموران را برانگیخت و این شک زمانی بیشتر شد که مأموران متوجه آثار خون در خودروی حادثه‌دیده شدند. روی صندلی‌ها و حتی روی سپر ماشین آثار خون وجود داشت و این در حالی بود که جوان راننده هرچند مجروح شده، اما دچار خونریزی شدید نشده بود. ماموران حدس می‌زدند که کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه جوان راننده است؛ به همین دلیل به استعلام شماره پلاک خودروی واژگون شده پرداختند و معلوم شد که این خودرو متعلق به یک مرد ایرانی است. با شناسایی صاحب خودرو مشخص شد که او با ماشینش مسافرکشی می‌کرد و چند ساعتی است که از او خبری نیست.

حالا دیگر شکی باقی نمانده بود که راننده دستگیر شده راز مهمی در سینه دارد. به همین دلیل وی به اداره آگاهی منتقل شد و در جریان بازجویی‌ها اسرار جنایتی هولناک را فاش کرد.
این تبعه خارجی گفت: چند ساعت قبل خودروی واژگون شده را از تهران به مقصد گرمسار کرایه کردم. راننده‌اش مردی حدودا 45ساله بود که به او گفتم قصد رفتن به یکی از روستاهای اطراف گرمسار را دارم و او هم قبول کرد که مرا به مقصد برساند.

وی ادامه داد: وقتی به اطراف یکی از روستاهای گرمسار رسیدم، چاقویم را بیرون کشیدم و به تهدید راننده پرداختم تا ماشینش را سرقت کنم. اما او مقاومت کرد و باهم درگیر شدیم که با ضربات چاقو او را به قتل رساندم. پس از آن جسدش را از ماشین بیرون کشیدم و در همین هنگام بخشی از سپر ماشین هم خون‌آلود شد. من جسد راننده را همانجا در بیابان رها کردم و پشت فرمان ماشین نشستم و چون استرس داشتم با سرعت در حال رانندگی بودم که ناگهان کنترل ماشین از دستم خارج و ماشین واژگون شد. به‌گفته سردار عبدالله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان، پس از اعترافات سارق جنایتکار، مأموران با راهنمایی او به محل رها شده جسد مقتول رفتند و پس از کشف جسد و انتقال آن به پزشکی قانونی، متهم بازداشت شد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.