جنجال دوباره مهاجم سابق اینتر و همسرش؛ آن‌ها برای پول هم را می‌کشند!

ماجرای جدایی مائورو ایکاردی و وندا نارا باز هم حاشیه‌ساز شده است.

به گزارش تازه‌نیوز، حواشی مربوط به طلاق مائورو ایکاردی و وندا نارا تمام‌نشدنی نیست و هر روز اخبار جدیدی در خصوص این زوج پرحاشیه منتشر می‌شود. با این حال به نظر می‌رسد وندا و وکیلش آنا روزنفیلد مشغول تهیه پیش‌نویس اسنادی هستند تا به این ازدواج هشت‌ساله پایان دهند.

مجله سیوداد به تازگی مبلغی که وندا می‌تواند از این جدایی به جیب بزند را فاش کرده است. به گفته این رسانه او می‌تواند ۱۰۰ میلیون دلار دریافت کند که شامل املاک و وسایل لاکچری است.

به نقل از خبرآنلاین، علاوه بر این، روزنامه‌نگاری به نام استفی براردی اطمینان داده که وندا نارا قصد دارد نیمی از میراث مشترک خود با ایکاردی، از جمله درآمد اودر طول تمام دوران حرفه‌ایش را دریافت کند! اگرچه این ۱۰۰ میلیون دلار فقط برای وندا خواهد بود اما در این بین براردی متوجه شده که وندا به نزدیکانش گفته آن‌ها برای ۲۰ میلیون دلار هم حاضر هستند هم را بکشند!

البته این تنها مورد درگیری این زوج پرحاشیه نیست. آن‌ها باید درباره حضانت دو فرزند مشترک خود به نام‌های فرانچسکا و ایزابلا ایکاردی هم مذاکره کنند. در این خصوص هم چیزی قطعی نشده اما به نظر می‌رسد آن‌ها با وندا زندگی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.