علی کریمی این بار به عنوان جاهل و بی‌سواد مورد حمله قرار گرفت!

روزنامه ایران نوشت: برخی ملاقات این بازیگر سابق فوتبال را ناشی از جهل سیاسی، بی‌سوادی تاریخی و تلاش برای سبقت گرفتن از سایر چهر‌ه‌های اپوزیسیون در ضدیت با ایران و ملت ایران ارزیابی کرده‌اند.

به گزارش تازه‌نیوز، روزنامه ایران دیدار علی کریمی با رئیس‌جمهوری آلمان را ناشی از «بی‌سوادی تاریخی و جهل سیاسی» او خوانده است چرا که به نوشته این روزنامه، آلمان در گذشته در تجهیز رژیم صدام به سلاح شیمیایی نقش داشته است!

به نوشته ایران؛ علی کریمی در تلاش‌های ادامه‌دار خود برای ترسیم یک چهره ضدملی و اپوزیسیون از خود، باز هم به کاهدان زد. وی که در جریان اغتشاشات اخیر، سابقه نزدیکی با برخی سرویس‌های عربی و همکاری با منافقین را در کارنامه خود ثبت کرده است، به تازگی با رئیس جمهور آلمان ملاقات کرد. این ملاقات درحالی صورت گرفت که دولت آلمان سابقه تجهیز رژیم بعث صدام به سلاح‌های شیمیایی را دارد که این سلاح‌ها علیه مردم ایران و حتی مردم عراق به کار گرفته شد. از این رو برخی ملاقات این بازیگر سابق فوتبال را ناشی از جهل سیاسی، بی‌سوادی تاریخی و تلاش برای سبقت گرفتن از سایر چهر‌ه‌های اپوزیسیون در ضدیت با ایران و ملت ایران ارزیابی کرده‌اند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.