قتل ناموسی دختر ۱۶ ساله در خمین به دست پدر و دایی‌اش!

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از جان باختن یک دختر ۱۶ ساله خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: با قتل دختری ۱۶ ساله به دست پدر و دایی اش در شهرستان خیمن، عاملان این قتل خانوادگی، اندکی پس از ارتکاب جنایت، دستگیر و به دستگاه قضائی معرفی شدند.

به گفته سرهنگ هادی افراسیابی در ساعت ۱۸:۱۴ روز گذشته با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق شهرستان خمین، کارآگاهان پلیس آگاهی بلافاصله در محل وقوع قتل حاضر شدند.

به نقل از رکنا، افراسیابی با بیان این که در تحقیق از مادر مقتول مشخص شد: والدین مقتول از مدتی پیش متوجه ارتباط دخترشان با یک غریبه در فضای مجازی شدند و هنگامی که مقتول متوجه این موضوع شد، تصمیم به ترک خانه می گیرد و موضوع را با پدر و دایی اش در میان می گذارد.

مادر مقتول ادامه داد: پس از پی بردن آن‌ها به این موضوع و رخ دادن مشاجره با مقتول، اقدام به ضرب و شتم او کردند و در ادامه نیز به بیمارستان منتقل شد.

با توجه به مرگ این دختر ۱۶ ساله به دلیل ایست قلبی در بیمارستان، با دستور مقام قضایی متهمان بازداشت و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی با تاکید بر اهمیت فرهنگ سازی در استفاده از فضای مجازی برای کاهش آسیب‌ها و پیامد‌های آن در خانواده‌ها، تاکید کرد: در صورت بروز هر گونه مشکلات فردی یا خانوادگی، شهروندان می‌توانند با مراجعه به مراکز مشاوره و مددکاری پلیس، بصورت رایگان از خدمات روانشناسی در جهت حل مشکل خود بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.