قتل مرد جوان در چاقو‌کشی جنوب تهران

مرد جوان در چاقو‌کشی جنوب تهران به قتل رسید.

به گزارش تازه‌نیوز، صبح امروز یکشنبه یازدهم دی ماه، انتظامات بیمارستانی در جنوب تهران، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت اورژانس این مرکز درمانی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند.

به نقل از تسنیم، با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 149 امام‌زاده حسن، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، تیم بررسی صحنه جرم و تشخیص هویت به همراه محمدحسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد حدودا 25 ساله‌ای مواجه شدند که  از ناحیه شکم هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های ابتدایی نشان داد، مقتول در یکی از محله‌های تهران در نزاع کشته شده است.

بدین ترتیب کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پای در صحنه جنایت گذاشتند و پی بردند، قاتل با مقتول درگیر شده و وی را با یک ضربه چاقو به رسانده و از مهلکه گریخته است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، پس از دریافت این سرنخ مهم، اقدامات اطلاعاتی را کلید زدند و مخفیگاه متهم را شناسایی کردند که در ادامه نیز موفق به دستگیری مرد جنایتکار در یک عملیات ضربتی شدند.

متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی، در اتاق بازجویی هدف تحقیق قرار گرفت و به جرم قتل مرد جوان به دلیل “چشم در چشم شدن” و مسائل پیش پا افتاده اعتراف و اظهار پشیمانی کرد.

به گزارش تسنیم، با دستور محمدحسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جنایی جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر راهی پزشکی قانونی شد و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان مجرب اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.