زن جوان شاهد قتلی وحشتناک؛ پلیس در جست و جوی قاتل!

به‌دنبال قتل مرد موتورسواری در پایتخت تحقیقات پلیس مشخص کرد که وی از سوی فردی آشنا به قتل رسیده است.

به گزارش تازه‌نیوز، شامگاه شنبه دهم دی ماه، زنی جوان که در خانه‌اش سرگرم صحبت با موبایلش بود به مقابل پنجره رفت و ناگهان چشمش به صحنه هولناکی افتاد. ۲مرد که کنار موتورسیکلتی ایستاده و در حال صحبت باهم بودند ناگهان با یکدیگر درگیر شدند و یکی از آنها با چاقو به جان دیگری افتاد. زن جوان وحشت زده فریاد کشید و ضارب وقتی صدای جیغ او را شنید چاقو را روی زمین انداخت و فرار کرد.

به نقل از همشهری، زن جوان با پلیس و اورژانس تماس گرفت و ماجرا را گزارش کرد. محل حادثه خیابان توانیر بود که با حضور اورژانس مشخص شد که مرد زخمی جان باخته است. در این شرایط تحقیقات پلیس زیر نظر قاضی محمدحسین زارعی، بازپرس ویژه قتل تهران آغاز و هویت مقتول شناسایی شد. او مردی ۳۶ساله به نام سعید بود که به گفته خانواده‌اش در شرکتی به‌عنوان نیروی خدماتی کار و پس از تعطیلی شرکت با موتورش مسافرکشی می‌کرد. در ادامه تیم جنایی به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداخت. تصاویر نشان می‌داد که مقتول سوار بر موتورسیکلت، درحالی‌که قاتل نیز ترک موتورش نشسته بود، در محلی که درگیری رخ داده بود توقف می‌کند و هردو از موتور پیاده و سرگرم صحبت می‌شوند.

اما دقایقی بعد جر و بحث‌شان شده و مرد ترک‌نشین با چاقویی که همراه داشت، ۸ضربه به مقتول زد. عامل جنایت صورتش را با ماسک پوشانده بود اما شواهد و مدارک به‌دست آمده نشان داد که وی از قبل مقتول را می‌شناخته و احتمالا نقشه قتل وی را کشیده و پس از کشاندن او به محل حادثه، این نقشه را اجرا کرده است. هم‌اکنون تحقیقات برای شناسایی و بازداشت قاتل ادامه دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.