مربی استقلال: تمام بازی در اختیار ما بود

مربی تیم استقلال در نشست خبری گفت: تیم حریف به یک امتیاز هم قانع بود اما ما دنبال سه امتیاز بودیم ولی متاسفانه نتوانستیم این سه امتیاز را بگیریم. ان‌شاءالله که بتوانیم در بازی‌های آینده جبران کنیم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایلنا، صمد مرفاوی در نشست خبری پس از دیدار مقابل پیکان تهران اظهار داشت: بازیکنان تمام تلاششان را کردند و دوندگی داشتند و زحمت کشیدند اما به چیزی که می‌خواستیم نرسیدیم. باید از بازیکنان تشکر کنم که تا آخرین لحظه تلاش کردند. تیم حریف بازی بسته‌ای را انجام داد و بازی مستقیم می‌کرد و سعی داشت از توپ‌های برگشتی استفاده کند.

او ادامه داد: ما تا حدودی توپ‌های برگشتی را در اختیار داشتیم. توپ، زمین و همه چیز در اختیار ما بود. مالکیت توپ را داشتیم اما تیم حریف خیلی بسته بازی می‌کرد و اجازه نفوذ به عمق دفاع را نمی‌داد و سعی می‌کرد از اشتباهات ما استفاده کند و به هدفش برسد. تیم حریف به یک امتیاز هم قانع بود اما ما دنبال سه امتیاز بودیم ولی متاسفانه نتوانستیم این سه امتیاز را بگیریم. ان‌شاءالله که بتوانیم در بازی‌های آینده جبران کنیم.

وی افزود: اگر به بازی دقت می‌کردید ما توپ‌های سوم را هم به دست آوردیم. تمام بازی در اختیار ما بود. ما توپ را در عرض زمین به گردش درآوردیم اما آن‌ها لایه‌های بسته دفاعی داشتند و ۵ مدافع‌شان اصلا تکان نمی‌خوردند. حتی مهاجمانشان هم به زمین خودشان می‌آمدند و عملا بدون مهاجم بازی می‌کردند و همه بازیکنان حریف پشت توپ بودند. ما کار خودمان را انجام دادیم و سعی کردیم که نفوذ کنیم اما نشد و بازی مساوی شد. تعویض‌هایی در دقایق آخر انجام دادیم. می‌توانستیم به گل برسیم اما موقعیت را از دست دادیم. بازیکنان تمام تلاششان را کردند و ما هم تشکر می‌کنیم.

او درخصوص عملکرد داوری بازی هم گفت: داوری به نظر من مشکی نداشت اما تیم حریف کمی سعی می‌کرد با فریاد زدن داوری را تحت تاثیر قرار دهد. نه اینکه منظوری داشته باشند و بیشتر از روی عادت بود. البته این عادت‌ها باید کنار گذاشته شود و به مسائل فنی توجه کنیم.

مربی تیم استقلال درباره آینده تیم هم گفت: ما سعی می‌کنیم هفته به هفته بهتر شویم. امروز دیاباته و فرشید اسماعیلی را نداشتیم. مسعود ریگی را هم از دست دادیم. از وقتی کار را شروع کردیم، هیچوقت تیممان کامل نبوده است و نقص داشتیم. از وقتی کار را شروع کردیم هفت هفته می‌گذرد و این برای هماهنگی یک سیستم زمان کمی است. مدت زمان آماده شدن یک تیم در پیش فصل ۶ الی هشت هفته است. ما خیلی دیر شروع کردیم و برای هماهنگی زمان لازم است. تیم‌هایی که زود شروع کردند الان شرایط نسبتا بهتری دارند. ان‌شاءالله در هفته‌های آینده به شرایط خوب و آرمانی برسیم.

مرفاوی همینطور درباره تعویض‌ها هم گفت: تعویض‌های ما با مشورت انجام شد و من تنهایی کاری نکردم. سرمربی تیم بالا بود و بازی را می‌دید و تمام اعضای کادرفنی روی نیمکت با مشورت کار را انجام می‌دادند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.