هجوم FBI به منزل شخصی رئیس‌جمهور آمریکا!

وکیل جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که پلیس فدرال آمریکا جستجوی خانه او در ایالت دلاور را آغاز کرده است.

به گزارش تازه‌نیوز، شبکه تلویزیونی سی بی اِس هم اکنون با انتشار خبری فوری از تفتیش دوباره منزل مسکونی «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا در ایالت دلاور خبر داد.

به نقل از مهر، خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از شبکه تلویزیونی سی بی اِس گزارش داد مأموران اف‌‌بی‌‌آی به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به اسناد طبقه‌ بندی‌شده، در حال انجام بازرسی از خانه رئیس جمهور بایدن در «ریهوبوت» (Rehoboth) واقع در ایالت دلاور هستند.

یکی از وکلای «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا در این باره گفت: اف‌ بی‌ آی در حال انجام جستجوی برنامه‌ ریزی‌ شده ای از خانه بایدن پس از یافتن اسناد طبقه‌ بندی شده در مکان‌ های دیگر است.

۸ بهمن ماه بود که پلیس فدرال آمریکا در جریان تفتیش خانه جو بایدن، رئیس جمهور این کشور به عنوان بخشی از تحقیقات مرتبط با کشف اسناد طبقه‌ بندی‌شده، دفترچه یادداشت بایدن در دوران فعالیت وی به عنوان معاون باراک اوباما، رئیس جمهور وقت آمریکا را هم ضبط کرد.

اگرچه این دفترچه یادداشت جزو اسناد طبقه‌ بندی‌شده نیست اما به این دلیل ضبط شد که این دفترچه حاوی مطالبی درباره فعالیت‌ های دولتی بایدن در دوران ریاست جمهوری اوباما از جمله جزئیات تماس‌ های دیپلماتیک وی بوده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.