ردپای پرستار غریبه در مرگ مشکوک یک پدر!

برادرم قبل از مرگش به من گفته بود که یک زن پرستار با اجازه پسرش به خانه رفت و آمد داشته‌ و داروهایی به او تزریق کرده که همین باعث ایجاد عفونت شده است و من هم احتمال می‌دهم مرگ برادرم طبیعی نبوده است!

به گزارش تازه‌نیوز، اواسط دی‌ ماه امسال، مرگ مرد میانسالی از سوی پرسنل بیمارستان رسول اکرم (ص) از سوی پرسنل این مرکز درمانی به محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی گزارش داده شد.

به نقل از تسنیم، با اعلام این خبر، تحقیقات ابتدایی آغاز شد و بررسی‌ها نشان می‌داد متوفی بخاطر عفونت شدید توسط پسرش به بیمارستان آورده شده اما پس از مدتی اقدامات کادر درمان موثر نبود و مرد ۵۵ ساله براثر بیماری فوت کرده است.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه خواهر متوفی به تیم تحقیق گفت: برادرم که با پسرش زندگی می‌کرد ناگهان قدرت راه رفتن خود را از دست داد و خانه‌نشین شد وقتی هم که به خانه او رفتیم، دارو‌های عجیبی مشاهدم کردم و هنگامی از برادر زاده‌ام درباره دارو‌های سؤال پرسیدم با جواب‌ ضد و نقیض او مواجه شدم.

زن میانسال در ادامه مدعی شد: برادرم قبل از مرگش به من گفته بود که یک زن پرستار با اجازه پسرش به خانه رفت و آمد داشته‌ و داروهایی به او تزریق کرده که همین باعث ایجاد عفونت شده است و من هم احتمال می‌دهم مرگ برادرم طبیعی نبوده است!

با دستور محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی آغاز شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.