فتح‌الله‌زاده: با بازیکن سابق اورتون مذاکره کردم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ریکاردو ساپینتو از ما درخواست کرد دو سه بازی بگذرد تا درباره جذب بازیکن خارجی نظرش را بدهد.

به گزارش تازه‌نیوز، علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم درباره پرونده کاوه رضایی و جذب بازیکن خارجی برای استقلال گفت: شکایت کاوه رضایی به کمیته وضعیت رفته است و منتظریم این کمیته رأی خودش را بدهد. کار پیچیده‌ای است و ما نمی‌توانستیم تصمیم بگیریم.

وی افزود: نام دو، سه بازیکن خارجی را به ریکاردو ساپینتو دادم که یکی از آنها در اورتون بازی کرده بود. پس از صحبت با ساپینتو با یکی از گزینه‌ها وارد مذاکره شدم و قرار بود دوست ما از یونان به ترکیه بیاید و سپس امروز وارد تهران شود اما ساپینتو حرفی به ما زد که درست بود. او گفت یک جای خالی بیشتری نداریم و در حال حاضر تیم آرامش دارد، بهتر است جلوتر برویم و ببینیم نیاز ما هافبک است یا مهاجم. حرف ساپینتو درست بود و از آن دوست‌مان عذرخواهی کردم. باید کسی را بگیریم که کار را جلوتر ببرد نه اینکه مثل بقیه بازیکنان باشد.

به نقل از تسنیم، مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: باید دو، سه بازی بگذرد تا اگر ساپینتو خواست یک بازیکن بزرگ به تیم اضافه خواهیم کرد. یکی از بازیکنان مدنظر سابقه بازی در اورتون داشت ولی این گزینه ما در پاراگوئه در تیم‌های اول و دوم این کشور بازی کرده بود و پنج قهرمانی داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.