بازداشت عوامل خرابکاری در یکی از مراکز صنعتی وزارت دفاع در اصفهان

وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخصوص بازداشت عوامل اصلی تلاش ناکام برای خرابکاری در یکی از مراکز صنعتی وزارت دفاع در اصفهان اطلاعیه مشترکی صادر کردند.

به گزارش تازه‌نیوز، تسنیم نوشت: در اطلاعیه مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است: با عرض تبریک و تهنیت صمیمانه به‌مناسبت فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند که با همکاری تنگاتنگ سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مساعدت حفاظت اطلاعات وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، عوامل اصلی تلاش ناکام برای خرابکاری در یکی از مراکز صنعتی وزارت دفاع در هشتم ماه جاری در اصفهان، شناسایی و بازداشت شدند.

این مطالب را هم ببینید:

در این اطلاعیه تأکید شده است: با توجه به ادامه‌دار بودن جریان تحقیقات از متهمین بازداشت‌شده، لذا اطلاعات تکمیلی در زمان مقتضی منتشر خواهد شد.

وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در این اطلاعیه تأکید کرده‌اند: اجمالاً تاکنون دخالت مزدوران رژیم موقت صهیونیستی در آن اقدام اثبات شده است. اگرچه عملیات ناکام رژیم غاصب در پی استیصال از ضربات کوبنده‌ای است که در درون سرزمین‌های اشغالی دریافت کرده است، بااین‌حال جان‌برکفان گمنام در دو نهاد اطلاعاتی کشور اعلام می‌نمایند به‌رغم ناکامی آن رژیم در اقدام سخیف پیش‌گفته، بااین‌حال نفس تعدی به حریم مقدس جمهوری اسلامی ایران، مجازات مضاعف داشته و با واکنش عبرت‌آموز حافظان امنیت ایران مقتدر مواجه خواهد شد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.