مدارس این استان‌ها به خاطر بارش برف تعطیل شد

بارش برف و برودت سرما امروز مدارس برخی از استان‌های کشور را به تعطیلی کشاند و سبب برگزاری غیرحضوری کلاس‌های درس شد.

به گزارش تازه‌نیوز، بارش برف که از روز گذشته در برخی از استان‌های کشور آغاز شده سبب تعطیلی مدارس و غیرحضوری شدن کلاس‌های درس دانش‌آموزان شد. آنچه در زیر از نظر شما مخاطبان می‌گذرد آخرین وضعیت تعطیلی مدارس در برخی از استان‌های کشور است.

 استان کردستان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان اظهار داشت: امروز یکشنبه 23 بهمن 1401 مدارس تمام مقاطع تحصیلی (پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) استان کردستان در شهرستان‌های سنندج ـ مریوان ـ دیواندره ـ کامیاران و سروآباد در هر دو نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی (شبکه شاد) برگزار می‌شود.

هاشم ناظمی‌جلال افزود: همچنین امروز تمام مقاطع تحصیلی روستایی و مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در شهرستان‌های بیجار ـ قروه و دهگلان در هر دو شیفت صبح و عصر به صورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: مدارس ابتدایی و پیش دبستانی سطح شهری و روستایی شهرستان بانه نیز در شیفت صبح و بعدازظهر امروز تعطیل و به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان خاطرنشان کرد: مدارس ابتدایی و پیش دبستانی سطح شهری و روستایی شهرستان سقز هم در نوبت صبح غیرحضوری است.

بیشتر بخوانید:

استان مرکزی

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: بارش برف مدارس شازند، خنداب و سربند را غیرحضوری کرد.

اسماعیل جیریایی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به وضعیت فعالیت مدارس استان مرکزی اظهار داشت: براساس تصمیم جلسه کارگروه پیشگیری هماهنگی وفرماندهی عملیات پاسخ به بحران، باتوجه به بارش برف و لغزندگی معابر، فعالیت مدارس در برخی شهرهای استان مرکزی با تغییر همراه است.

استان همدان

به علت بارش برف، برودت هوا، مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی در‌ سراسر استان امروز یکشنبه 23 بهمن در نوبت “صبح” تعطیل و آموزش‌ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می‌گیرد.

به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، به علت بارش برف، برودت هوا،  مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی در‌ سراسر استان امروز یکشنبه 23 بهمن‌ماه در نوبت “صبح” تعطیل و آموزش‌ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.

مراکز سنجش بدو ورود به دبستان نیز امروز یکشنبه 23 بهمن تعطیل است.

 استان اردبیل

به دلیل برودت و سردی هوا نوبت و قبل از ظهر مدارس امروز شهر اردبیل مدارس پیش‌دبستانی و ابتدایی غیرحضوری شد.

بر اساس اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، به دلیل برودت هوا در شهر اردبیل، پیش‌دبستانی و ابتدایی در نوبت قبل از ظهر، فعالیت آموزشی مدارس به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام می‌شود.

استان تهران

روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر، آموزش در مدارس ابتدایی مناطق یک تا پنج شهر تهران امروز غیر حضوری است.

همچنین تمام مقاطع تحصیلی در فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس در نوبت صبح امروز غیرحضوری و آموزش مجازی دنبال می‌شود.آموزش در مدارس لواسانات و رودبارقصران هم غیرحضوری خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.