ساپینتو: برخی از مربیان چیزی در مورد فوتبال نمی‌دانند!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:متاسفانه برخی مربیان دنبال بهانه‌ای هستند که تیم حریف را تحریک کنند.

به گزارش تازه‌نیوز، ریکاردو ساپینتو پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل پیکان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: متاسفانه برخی مربیان دنبال بهانه‌ای هستند که تیم حریف را تحریک کنند و برخی از دستیاران و مربیان رفتار مناسبی ندارند و احترام نمی‌گذارند. آنها درمورد فوتبال هیچ چیزی نمی‌دانند و نمی‌خواهند به تیم خود کمک کنند. بابت تصاویری که به کشور من مخابره می‌شود از من سوال می‌کنند. هر بازی کارت زرد و قرمز به من می‌دهند و این خیلی بد است.

به نقل از فارس، وی ادامه داد: شما بازیکنان خوبی اینجا دارید. این فوتبال مقررات زیادی نیاز دارد تا شاهد اینگونه رفتارها نباشیم. همه ما حرفه‌ای هستیم  سعی می‌کنیم بهترین خودمان را به نمایش بگذاریم. می‌توانیم با داور صحبت کنیم، اما نمی‌توانیم به سمت دیگری برویم. اینکار قابل باور نیست. امیدوارم فدراسیون برای همیشه قوانین سخت‌گیرانه‌ای در نظر بگیرد و خاطیان را هم جریمه کند.

ساپینتو خاطرنشان کرد: ما پنالتی و گل خوب داشتیم. فکر می‌کنم گل پیمان در آزادی هم درست بود، اما ممکن است سرمربی حریف بگوید که آنها لایق برد هستند. من به این حرف‌ها و افرادی که به استقلال احترام نمی‌گذارند عادت کرده‌ام. برای من فرقی نمی‌کند که مقابل پرسپولیس بازی کنم یا مقابل هوادار، چون سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. تیم را همیشه یکسان آماده می‌کنم. تاکنون احترام زیادی به ما نگذاشته‌اند و ما در جبهه‌های زیادی می‌جنگیم. ما متحد هستیم و روحیه خوبی داریم. نمی‌شود که همیشه فوتبال مستقیم بازی کنیم.

وی افزود: تیم‌هایی که بازیکنان جوان دارند همیشه دونده ظاهر می‌‌شوند و می‌جنگند. کار مقابل این تیم‌ها راحت نیست، اما در زمان مناسب ما بازی را کنترل می‌کنیم. ما برتری داشتیم و فکر می‌کنم با عدالت برنده بازی شدیم. به تیمم تبریک می‌گویم، چون روحیه خوبی دارد و برد خوبی کسب کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درخصوص تعویض سیلوا، گفت: او کمی درد داشت و به من گفت اگر نیاز است می‌توانم به بازی ادامه دهم، اما من نمی‌خواستم او را برای بازی بعدی از دست بدهم. به روزبه اعتماد کامل داشتم و ترجیح دادم که ریسک نکنم. سیلوا وقتی داشت خراج می‌شد گفت درد دارم و من هم ریسک نکردم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.