اظهارات وزیر آموزش و پرورش در مورد مسمومیت دانش‌آموزان: مشکل خاصی نیست!

نوری وزیر آموزش و پرورش درباره مسمومیت سریالی دانش‌آموزان در تهران و قم و انتقال برخی از آن‌ها به مراکز درمانی گفت که مشکل خاصی نیست و بیشتر شایعه است. او همچنین گفت که وزیر بهداشت هم گفته است که مشکلی نیست.

به گزارش تازه‌نیوز، نوری وزیر آموزش و پرورش درباره مسمومیت سریالی دانش‌آموزان در تهران و قم و انتقال برخی از آن‌ها به مراکز درمانی گفت که مشکل خاصی نیست و بیشتر شایعه است. او همچنین گفت که وزیر بهداشت هم گفته است که مشکلی نیست.

به نقل از تسنیم، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره مسمومیت ادامه‌دار دانش‌آموزان در قم و تهران اظهار داشت: بخش اعظم این مشکل ناشی از شایعاتی است که مردم و دانش‌آموزان را دچار ترس کرده است.

وی همچنین خبر داد: از مراجع ذی‌صلاح گزارش گرفتیم و گفتند مشکلی وجود ندارد.

این مطالب را هم ببینید:

وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: در تعدادی از مدارس این بو احساس شده بود که تعدادی از دانش‌آموزان به بیمارستان رفتند. برخی از آن‌ها، چون دارای بیماری‌های زمینه‌ای بودند پزشکان آن‌ها را نگه داشتند.

نوری گفت: این موضوع اکنون بیشتر تحت تاثیر شایعات است. رسانه‌ها کمک کنند تا شایعات از بین برود و مدارس به ادامه فعالیت بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت هم خبر دادند که مشکلی نیست و دانش‌آموزان می‌توانند در مدارس حضور پیدا کنند. البته خبر نهایی را هم امروز اعلام خواهند کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.