پادشاه ایرانی سوژه رسانه روسی شد

فدراسیون کشتی روسیه در گزارشی به درخشش پرافتخارترین کشتی‌گیر تاریخ ایران پرداخت.

به گزارش تازه‌نیوز، هفتمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار و تیم بانک شهر موفق به کسب عنوان قهرمانی این دروره از مسابقات شد.

ایران، روسیه، هند، قزاقستان، گرجستان و ارمنستان تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌ها بودند.

فدراسیون کشتی روسیه در گزارشی با اشاره به برگزاری این مسابقات نوشت: ایران، روسیه و هند سکوهای سه‌گانه این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

به نقل از ایسنا، در گزارش فدراسیون کشتی روسیه آمده است: نمایندگان کشتی آزاد روسیه و ایران در فینال این مسابقات به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم ایران با برتری ۶ بر ۴ موفق شد عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

حاجی مراد گاتسالوف سرمربی تیم کشتی آزاد روسیه به همراه آزادکاران این کشور به ایران سفر و از کمپ‌های تیم ملی کشتی بازدید کرد.

شکست علی سوادکوهی مقابل احمد عثمانوف و محمدحسین محمدیان برابر ماگومد قربانوف از مهمترین اتفاقات دیدار نمایندگان کشتی ایران و روسیه بود.

در جریان دیدار نمایندگان کشتی ایران و روسیه، عبدالمجید گودیف از بانک شهر برابر ممدوف ضربه فنی و رضا اطری نیز با نتیجه سه بر ۲ مغلوب مهتی‌خانوف شد.

در ادامه گزارش فدراسیون کشتی روسیه، نتایج انفرادی آزادکاران درج شده که پیروزی مقتدرانه حسن یزدانی برابر ارسلان باگایف نیز در آن دیده می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.