پسر ۳ ساله در اتاق عمل سوخت!

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از وضعیت کودک سه ساله‌ای که در جریان قصور پزشکی در بیمارستان ابوذر دچار سوختگی شده بود، بازدید و دستورات قضایی برای پیگیری و درمان سریع این کودک را صادر کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، صادق جعفری چگنی در تشریح حادثه گفت: این کودک برای عمل آپاندیس در بیمارستان‌ ابوذر اهواز بستری بود، اما در اتاق عمل از ناحیه کمر و پا دچار سوختگی شد که دادستان عمومی و انقلاب اهواز به محض اطلاع از این خبر، در بیمارستان حاضر شد و ضمن عیادت از بیمار و دلجویی از خانواده وی، موضوع را مورد بررسی قرار داد.

به نقل از ایران، وی با بیان اینکه در این خصوص پرونده قضایی تشکیل شده است، گفت: در راستای ماده ۲ قانون حمایت از کودکان و نوجوانان این موضوع بلافاصله مورد پیگیری قرار گرفت و مقرر شد با رعایت مقررات نسبت به بررسی تخلفات صورت گرفته، مقصران حادثه شناسایی و برابر قانون با آنان برخورد شود. همچنین پس از این بازدید که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، معاونان وی و رئیس سازمان نظام پزشکی استان انجام شد، طی نشستی وضعیت بهداشت و درمان استان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد، دستگاه‌های نظارتی در حوزه بهداشت و درمان برای بررسی حادثه مذکور پیگیری‌های لازم را در دستور کار قرار دهند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.