اختلال سایت ثبت‌نام وام ضروری بازنشستگان

صندوق بازنشستگی کشوری با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد درگاه خدمات الکترونیک sabasrm با اختلال مواجه شده است.

به گزارش تازه‌نیوز، صندوق بازنشستگی کشوری با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با توجه به آغاز ثبت نام وام ضروری ۳۰میلیون تومانی از صبح امروز (شنبه ۶اسفندماه) و به دلیل افزایش چشمگیر ترافیک و ورودی سایت، ثبت نام اینترنتی (درگاه خدمات الکترونیک sabasrm) این درگاه در حال حاضر با اختلال مواجه شده است.

 در این اطلاعیه ضمن پوزش از متقاضیان ثبت نام این تسهیلات آمده است: همکاران این صندوق با اختصاص سرورهای جدید درحال رفع اختلال و ترافیک ایجاد شده هستند. همچنین به اطلاع می‌رساند از آنجایی که مهلت ثبت نام وام ضروری ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش این صندوق تا روز یکشنبه ۲۸اسفندماه ادامه خواهد داشت، بازنشستگان می توانند در کمال آرامش و به تدریج تا پایان دوره تعیین شده یعنی تا ۲۸اسفندماه نسبت به ثبت نام این تسهیلات اقدام کنند.

این اطلاعیه می‌افزاید: بدیهی است، زمان ثبت تقاضای اینترنتی بازنشسته هیچگونه اثری در بررسی شرایط متقاضیان و تعیین واجدین شرایط دریافت وام و نتایج قرعه کشی احتمالی و نوبت بندی ماهانه پرداخت این نوع وام نخواهد داشت.

در ضمن، ثبت نام این تسهیلات صرفا به صورت اینترنتی و از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری (قابل استفاده از طریق تلفن همراه) به نشانی sabasrm.ir و به صورت کاملا رایگان با مهلت ۲۳روزه (۶ تا ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۱) تعیین شده است.

گفتنی است، این تسهیلات به «متقاضیانی که از تاریخ صدور حکم بازنشستگی آنها کمتر از یک سال گذشته باشد»، «وراث ذکوری که تا سه سال آینده از لیست وظیفه بگیری حذف می شوند»، «متقاضیانی که حکم ترمیم سال جاری برای آنان صادر نشده است» تعلق نمی گیرد. ضمنا «فقط یکی از وراث وظیفه بگیر با رضایت سایر وراث وظیفه بگیر می تواند از وام استفاده کند».

در پایان نیز از متقاضیان خواسته شده پیش از ثبت نام حتما شرایط و ضوابط اعلام شده را به دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به ثبت تقاضا کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.