عکس یادگاری مدافع سابق میلان با علی دایی در پاریس

مدافع سابق تیم ملی سوئیس و باشگاه‌های آرسنال و میلان در مراسم اهدای جوایز بهترین‌های فوتبال جهان با علی دایی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، مراسم اهدای جوایز بهترین‌های فیفا تحت عنوان The Best در حالی برگزار شد که علی دایی کاپیتان و سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران و دومین گلزن برتر ملی جهان هم در آن حضور داشت.

به نقل از مهر، دایی در این مراسم جایزه بازی جوانمردانه را اهدا کرد و لحظاتی روی سن حضور یافت. دایی البته در حاشیه این مراسم ملاقاتی با رئیس فیفا و اسطوره‌ها و بازیکنان مختلف فوتبال دنیا داشت.

«فیلیپه سندروس» مدافع پیشین تیم ملی سوئیس و باشگاه‌هایی چون آرسنال و میلان هم که در این مراسم بود، با علی دایی دیدار کرد و عکسی را به یادگار گرفت.

سندورس که دو هفته پیش از سمت مدیر ورزشی باشگاه سروت سوئیس استعفا داده بود، البته همسری ایرانی دارد و این موضوع هم یکی از دلایلی بود که این مدافع پیشین سوئیس را واداشت تا با اسطوره فوتبال ایران عکسی به یادگار بگیرد.

سندورس درباره ملاقاتش با دایی گفت: ما چند کلمه‌ای با هم رد و بدل کردیم و حالش خوب است. او مرد بسیار خوبی است و سپس با هم عکس گرفتیم.

مدافع سابق تیم ملی سوئیس ادامه داد: خانواده همسرم همگی طرفداران پروپا قرص علی دایی و تیم ملی ایران هستند.

دایی در سال ۱۹۹۹ با بایرن مونیخ قهرمان آلمان شد. این مهاجم سپس برای هرتابرلین بازی کرد و در ۸۸ بازی ۱۲ گل به ثمر رساند.

فیلیپه سندروس علی دایی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.