مجیدی با تیم امارتی هم رکورددار شد

اتفاق مهم برای اولین بار در تاریخ باشگاه اتحاد کلباء تحت هدایت فرهاد مجیدی خبرساز شد.

به گزارش تازه‌نیوز، اتحاد کلباء طی این فصل فوتبالی در امارات، دستاوردهای مختلفی را با فرهاد مجیدی کسب کرده است. در جدیدترین مورد، هفت بازیکن این تیم اکنون در رده‌های مختلف تیم‌های ملی امارات حضور دارند.

“البیان” در این‌خصوص نوشته است که پس از پیوستن احمد عامر، پدیده این فصل لیگ امارات به تمرینات تیم بزرگسالان، برای اولین‌بار در تاریخ باشگاه اتحاد کلباء، هفت بازیکن ملی‌پوش در جمع نفرات این تیم دیده می‌شوند.

به نقل از ورزش سه، پیش از این، عبدالسلام محمد و سلطان عادل، مهاجم جوان کلباء، در اردوی تیم ملی امارات حضور یافته و خود را به رودولفو آروابارنا سرمربی آرژانتینی این تیم معرفی کرده بودند که با پیوستن احمد عامر به آن‌ها، شمار ملی‌پوشان کلباء در تیم بزرگسالان و برای دو دیدار برابر تاجیکستان و تایلند، به عدد سه رسید.

این اولین‌بار است که احمد عامر جوان به جمع اعضای تیم بزرگسالان امارات می‌پیوندد تا آروابارنا به خواسته‌های تحلیلگران و کارشناسان اماراتی پاسخ مثبت بدهد که بیش از این، بارها خواستار قرار گرفتن عامر در لیست تیم ملی شده بودند.

سرمربی المپیک امارات نیز سه بازیکن از کلباء را به تیم ملی دعوت کرده است. یاسر حسن، ولید راشد و محمد المازمی، بازیکنانی هستند که به تیم ملی دعوت شده‌اند تا در اردوی قطر حضور یابند.

علاوه بر این، محمد عبدالله الدرمکی نیز به اردوی تیم ملی جوانان امارات دعوت شده است تا بدین‌ترتیب، شمار شاگردان ملی‌پوش فرهاد مجیدی به عدد ۷ برسد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.