یکی از ارازل ورامین همسرش را به طرز فجیعی کشت!

انتظامی شهرستان ورامین از دستگیری متهم ۴۰ ساله‌ای که در درگیری با همسرش، وی را به قتل رسانده بود در کمتر از یک ساعت خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز، سرهنگ جعفر شمس بیرانوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل زن ۳۶ ساله در یکی از محلات ورامین، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ قرار گرفت. وی افزود: پس از حضور ماموران مشخص شد خانمی ۳۶ساله توسط همسرش که یکی از ارازل و اوباش به نام منطقه است مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

به نقل از ایرنا، این مسئول تصریح کرد: این فرد قصد درگیری با افراد منطقه با سلاح گرم را داشته که مقتوله برای جلوگیری از درگیری همسرش و خارج نشدن او از منزل، با وی درگیر می‌شود که در این هنگام، یک گلوله از سلاح شکاری که در اختیار متهم بوده با وی برخورد می‌کند که با وجود اعزام به بیمارستان، به علت جراحت زیاد و خونریزی شدید، این زن به قتل می‌رسد.

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین با بیان اینکه ماموران در کمتر از یک ساعت با انجام اقدامات پلیسی و تحقیقات میدانی قاتل را شناسایی کردند ، خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضائی قاتل را در عملیاتی غافلگیرانه در محل دستگیر کردند و پس از بازرسی از منزل نامبرده یک قبضه سلاح گرم شکاری وینچستر مورد استفاده در قتل کشف شد.

بیرانوند یادآور شد: متهم در تحقیقات پلیسی و مواجهه با شواهد و مدارک در نهایت به قتل همسرش با سلاح گرم اعتراف کرد که در این خصوص پرونده ای تشکیل شده و به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.