پسر شاسی‌بلند سوار آزارگر دختران و دزد اموال آنها بود!

پسر جوان که سوار بر خودروی شاسی بلند، دختران جوان را ربوده و آنها را قربانی نقشه سیاه خود می‌کرد دستگیر شد.

به گزارش تازه‌نیوز، چند روز قبل دختری جوان به اداره پلیس رفت و گفت که راننده یک خودروی شاسی بلند، وی را ربوده و اموالش را به سرقت برده است. دختر جوان توضیح داد: از محل کارم در غرب تهران بیرون آمدم و کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی شاسی‌بلند در همان نزدیکی توقف کرد و پسر جوانی از آن پیاده شد.

به نقل از همشهری، او ناگهان چاقویی زیر گلویم قرار داد و با تهدید مرا سوار ماشینش کرد. وی مدام می‌گفت که اگر حرفی بزنم جانم را می‌گیرد. جوان آدم‌ربا، به محلی خلوت رفت و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس طلا و پول‌هایم را به سرقت برد و مرا به بیرون از خودرو پرتاب کرد. هرچند که هوا تاریک بود و من زخمی شده بودم اما تعدادی از ارقام پلاک خودروی شاسی بلند را به خاطرم سپردم. علاوه بر این یادم است که روکش فرمان ماشین متهم طرح خاصی داشت.

با این سرنخ‌ها متهم شناسایی اما هنوز دستگیر نشده بود که دومین شکایت علیه او مطرح شد. دومین شاکی هم دختری جوان بود که می‌گفت: متهم با تهدید چاقو، وی را سوار بر ماشین‌شاسی بلند کرده و پس از سرقت اموالش، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است. در ادامه تحقیقات متهم بازداشت شد و معلوم شد که ماشین متعلق به مادر وی بوده است.

این درحالی بود که در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که روکش فرمان ماشین متهم، همان طرح خاصی را دارد که نخستین شاکی به‌خاطر سپرده بود. درحالی‌که متهم جرمش را انکار می‌کرد، ۲ شاکی به اداره آگاهی تهران احضار شدند و وی را شناسایی کردند. با وجود این او همچنان منکر آدم ربایی، ‌آزار و اذیت و سرقت است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.