توهین دوباره حسن عباسی به فوتبالیست‌ها: با انتشار عکس زن‌هایشان….

عامل اصلی بی‌حجابی کیه؟ فوتبالیست ها ۹۰ درصد آنها عکس برهنه زن هایشان را به در پیج هایشان به نمایش می گذارند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، حسن عباسی فعال جنجالی اصولگرا در فیلمی پربازتاب در فضای مجازی می گوید:

عامل اصلی بی حجابی در ۲۰ سال گذشته سلبریتی ها هستند ، عامل اصلی بی‌حجابی کیه؟ فوتبالیست ها، ۹۰ درصد آنها عکس برهنه زن هایشان را به در پیج هایشان به نمایش می گذارند. از آن ظرف ۱۰۰ هزار جوان به آنها علاقه دارند و می گویند پس زندگی و سبک لاکچری اینه و همین مهم است و می شود الگو.

مثل سگ‌وارگی که شده مشکل در جمهور ی اسلامی کار کیه ببینید هزار «پیج» است که که فوتبالیست و سلبریتی، سگ بغلش گرفته . به دانشگاهی نگو به فوتبالیسیت نگو به سینما گر نگو فقط گشت ارشاد بزارید بره به مردم بگه چرا بی حجابید!

این معلول پول شبهه ناک تو بانکه این معلول علمی است که در دانشگاه دادیم این معلول علمی است که ۱۲ سال آموزش و پرورش با کتاب های غلط داد، ما لوث کردیم هر چیزی را. پوسته و ظاهر دینی ،از آن طرف، محتوای سکولار می‌گوییم.

گفتنی است، حسن عباسی ، سال گذشته نیز در ادامه سخنان تنش‌زای خود، گفت فوتبالیست ها اگر دین داشتند فوتبالیست نمی‌ شدند و تاکید کرد، آن‌ها لیاقت شهید شدن ندارند و لمپن و بی خاصیت هستند. او همچنین از نبود گشت ارشاد برای فوتبالیست ها گلایه کرد . این سخنان وی با واکنش ها پر دامنه فوتبالیست ها، جامعه ورزشی و حتی فعالان سیاسی مواجه شد و نهایتا، خبرگزاری اصولگرا «تسنیم» از «احضار» وی به دادسرا خبر داد، احضاری که خبر تکمیلی ، درپی نداشت.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.