این قاتل سریالی قربانیان خود را به صورت تصادفی انتخاب می‌کرد! +تصاویر

قاتل سریالی که قربانیان خود را به‌طور تصادفی انتخاب می‌کرد و با شلیک گلوله آنها را به قتل می‌رساند به ۴بار حبس ابد محکوم شد.

به گزارش تازه‌نیوز، هاول دونالدسون متهم است که در پاییز سال ۲۰۱۷و در جریان جنایات سریالی‌اش در منطقه تامپا در فلوریدا ۳مرد و یک زن را به‌صورت تصادفی به قتل رسانده‌ است. جنایات هاول معمولا در تاریکی شب صورت می‌گرفت و او با پرسه زدن در نقاط خلوت شهر، قربانیانش را به‌صورت تصادفی انتخاب می‌کرد و با شلیک گلوله از تپانچه‌ای که در اختیار داشت، آنها را به قتل می‌رساند.

به نقل از همشهری، به‌گفته پلیس، هر ۴قربانی هاول افرادی بودند که در شب به تنهایی در حال پیاده‌روی بودند و ناگهان هدف گلوله قرار گرفته و به قتل رسیدند؛ جنایاتی که باعث ترس و وحشت در شهر شده بود و بسیاری از مردم از ترس حضور یک قاتل سریالی در شهر، تا ماه‌ها جرأت نمی‌کردند که شب‌ها از خانه خارج شوند.

تنها سرنخی که پلیس را به قاتل سریالی رساند، ۲فیلم مبهم از قاتل سریالی بود. تااینکه زمستان همان سال مأموران پلیس توانستند قاتل سریالی را که در یک رستوران کار می‌کرد، دستگیر کنند. این مرد هرگز درباره انگیزه جنایاتی که مرتکب شده بود، چیزی به زبان نیاورد و در همه این سال‌ها قتل‌ها را انکار می‌کرد، اما روز دوشنبه در جریان جلسه محاکمه اعتراف کرد که جنایت‌ها کار اوست و به این ترتیب دادگاه وی را به ۴بار حبس ابد محکوم کرد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.