پیش فروش ۲ خودرو از فردا شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ +قیمت و لینک ثبت نام

پیش فروش ۲ خودرو برای فردا شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ آغاز می‌شود.

به گزارش تازه‌نیوز، در طرح پیش فروش سایپا، پراید SE۱۵۱ عرضه شده است. این طرح بدون قرعه‌کشی و با قیمت کارخانه است و موعد تحویل آن شهریور یا بهمن ۱۴۰۲ است.

قیمت پراید SE۱۵۱ سایپا چقدر است؟

قیمت قطعی پراید وانت در این طرح اعلام نشده است و مشتریان باید مبلغی‌ را به‌عنوان پیش پرداخت واریز کنند. بر اساس اطلاعیه سایپا،‌ پیش پرداخت پراید اقساطی مدل SE۱۵۱  مجهز به کانوپی، طرح فندقی و درب عقب یک تکه فایبرگالس) مشتریان باید ۱۲۵ میلیون تومان به‌عنوان پیش پرداخت واریز کنند.

مبلغ پیش پرداخت پراید SE۱۵۱ ساده هم ۱۱۰ میلیون تومان است که باید‌ در زمان خرید پرداخت. متقاضیان باید‌ مابقى قیمت پراید وانت را در موعد تحویل کارخانه یعنی شهریور تا بهمن ماه پرداخت کنند.

این مبلغ بر اساس قیمت روز کارخانه این دو خودرو محاسبه و دریافت‌ می‌شود.

در طرح پیش فروش سایپا، قیمت قطعی پراید ۱۵۱ SE اعلام نشده و متقاضیان خرید تنها باید زمان ثبت نام، پیش پرداخت ۱۱۰ و ۱۲۵ میلیون تومانی‌ را واریز کنند. اما قیمت کارخانه پراید ۱۵۱ SE و قیمت بازار آزاد آن چقدر است؟

قیمت کارخانه پراید ۱۵۱ SE حدود ۲۱۸ میلیون تومان است اما قیمت بازار آزاد پراید SE حدود ۳۰۰ میلیون تومان است.

لینک ثبت نام پراید وانت سایپا

متقاضیان خرید پراید وانت سایپا برای خرید این محصول می‌توانند از فردا، ۲۳ اردیبهشت ماه به سامانه saipa.iranecar.com مراجعه و مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

شرایط شرکت در طرح پیش فروش سایپا

اما شرایط شرکت در طرح پیش فروش سایپا چیست و چه کسانی می‌توانند این خودرو را بخرند؟

بر اساس اطلاعیه‌ این گروه خودروسازی،‌ همه افراد می‌توانند در طرح پیش فروش سایپا شرکت کنند. اما

۱-هر کد ملی تنها مجاز به ثبت نام یک خودرو است

۲ -حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال است.

۳ -متقاضی نباید طی ۴۸ ماه گذشته از خودروسازان داخل خودرویی خریده باشد.

۴ -امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی وجود ندارد.

۵ – امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.

جهت خودروی پراید ۱۵۱ SE مجهز به کانوپی، سود مشارکت ۱۱درصد و جهت پراید وانت ۱۵۱ بدون کانوپی، سود مشارکت ۱۶ درصد به خریداران تعلق خواهد گرفت. سود انصراف ۳ درصد کمتر از مقادیر فوق است.

در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو در پیش فروش سایپا اردیبهشت ۱۴۰۲ برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر در روش پیش فروش یکساله، معادل سود مشارکت به علاوه معادل ۱۲درصد سالیانه، محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد شد.

همچنین در جدیدترین پیش فروش سایپا بدون قرعه کشی امکان انتخاب بسته‌های خدمت و آپشن برای خودروها به‌صورت اختیاری فراهم است. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت از مشتریان دریافت می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.