ماجرای مرگ فرزند امام ‌جمعه خاش با اسلحه چیست؟

امام جمعه اهل سنت خاش با اعلام اطلاعیه‌ای از جزئیات مرگ تلخ پسرش پرده برداشت تا به شایعات مطرح شده پایان دهد.

به گزارش تازه‌نیوز، روز جمعه در شبکه‌های معاند خبری با عنوان «قتل فرزند روحانی منتقد نظام توسط افراد مسلح ناشناس در خاش» منتشر شد. کانال‌های خارجی گروه‌های پان بلوچ می‌گویند: حماد ریگی‌کوته (قلندرزهی)، نوجوان ۱۶ ساله و فرزند مولانا محمدعثمان، امام جماعت مسجد الخلیل خاش توسط سرنشینان یک خودروی پژو در منطقه کارواندر با شلیک گلوله کشته شد.
رسانه‌های معاند ادعا کردند: حماد که همراه خانواده خود به روستای سرتلاپ واقع در منطقه کارواندر مسیر خاش به ایرانشهر رفته بودند، هدف شلیک گلوله سرنشینان یک خودروی پژو قرار گرفته و از ناحیه شکم مجروح شده و در مسیر انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است. امام جماعت مسجد اهل سنت خاش با انتشار خبری در کانال رسمی خود، ادعای شبکه‌های بیگانه را تکذیب کرد.
به نقل از ایران، در متن خبر امام جمعه خاش آمده است:
«با توجه به نشر شایعاتی دروغین در فضای مجازی در مورد قتل فرزند شیخ القرآن به وسیله افرادی مجهول، به اطلاع هموطنان عزیز رسانده می‌شود که حماد در حین بازی با اسلحه جنگی دچار حادثه گردیده و اشتباهی و سهواً در منطقه سرتلاب با شلیک گلوله جنگی به دست خویش مورد اصابت گلوله قرار گرفته و فوت می‌کند.»
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.