پایان کار رامین رضاییان در سپاهان/ مقصد بعدی پرسپولیس؟

رامین رضاییان اما پس از یک فصل درخشش در ترکیب سپاهان در پایان آخرین بازی فصل، از هواداران این تیم حلالیت خواست

به گزارش تازه‌نیوز، رامین رضاییان در فصلی که گذشت یکی از ستاره های سپاهان و بهترین مدافع راست لیگ برتر طبق آمار بود. او به عنوان مدافع راست ۷ گل برای تیمش زد و ۷ پاس گل هم به همبازیانش داد و نقش مهمی در آقای گل شدن شهریار مغانلو داشت.

در لیگ بیست و دوم رامین رضاییان به سپاهان پیوست و پرسپولیس دانیال اسماعیلی‌فر را از سپاهان خرید. یحیی گل‌محمدی، اسماعیلی‌فر را به رامین ترجیح داد و انتظار داشت عملکرد اسماعیلی‌فر مهر تاییدی بر تصمیم او باشد. اسماعیلی‌فر در بازی های ابتدایی پرسپولیس عملکرد قابل قبولی داشت اما کم‌کم به یک بازیکن معمولی در ترکیب پرسپولیس تبدیل شد. سمت راست پرسپولیس میل هجومی گذشته را نداشت و نبود رامین رضاییان حس می‌شد.

صالح حردانی، دانیال اسماعیلی‌فر، صادق محرمی و رامین رضاییان گزینه‌های تیم ملی برای پست دفاع راست بودند. اسماعیلی‌فر و حردانی از این جمع کنار گذاشته شدند و از بین آن ۲ نفر نیز رامین در ۲ بازی از جام جهانی فیکس بود و موفق به گلزنی هم شد. ویژگی‌های خوب رامین رضاییان باعث شد امیر قلعه‌نویی هم او را دعوت کرده و در تیم ملی جایگاه ویژه‌ای به این مدافع راست اختصاص دهد.

به نقل از خبرورزشی، کارلوس کیروش همواره در مورد رامین میگفت: «رامین به خوبی در حملات تیم اضافه می شود. در اورلپ و آندرلپ کردن تبحر زیادی دارد. جنگندگی در کارهای دفاعی، ارسال‌های خطرناک و مهارت زیاد او در زدن ضربات کاشته باعث می شود او را بهترین دفاع راست فوتبال ایران بدانم.»

رامین رضاییان اما پس از یک فصل درخشش در ترکیب سپاهان در پایان آخرین بازی فصل، از هواداران این تیم حلالیت خواست، در آخرین اقدام خود قلب زردی که در صفحه اینستاگرامش قابل مشاهده بود را حذف کرد تا به نوعی با هواداران سپاهان خداحافظی کرده باشد. مقصد بعدی رامین رضاییان به طور قطع و یقین پرسپولیس نیست و او از خارج از کشور پیشنهاد داشته و قصد دارد فصل آینده دور از ایران بازی کند.

بر همین اساس سپاهانی‌ها دست به کار شده و دنبال پیدا کردن جانشین مناسب برای او هستند. اخبار واصله حکایت از آن دارد که سپاهانی‌ها با توجه به خاطره خوش خرید بازیکن پرسپولیسی (رامین رضاییان، شهریار مغانلو و فرشاد احمدزاده) باب مذاکره با مهدی شیری (مدافع راست سابق پرسپولیس و فصل گذشته فولاد خوزستان) را باز کرده‌اند.

البته این نقل و انتقال هنوز قطعی نشده است چرا که باشگاه سپاهان هنوز امیدوار است رامین رضاییان را راضی به ماندن در این تیم کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.