مجری فاکس‌نیوز: زندگی اوباما بسیار خارج از عرف بوده است

تاکر کارلسون، مجری معروف شبکه خبری فاکس نیوز اظهارات تندی علیه زندگی شخصی باراک اوباما ایراد کرد و گفت که این رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا «زندگی عجیب و بسیار خارج از عرفی» داشته است.

به گزارش تازه‌نیوز، تاکر کارلسون ۵۴ ساله در برنامه توییتری خود به اسم «تاکر در توییتر» قسمت جدیدی را تحت عنوان “به تابوهایتان چنگ بزنید!” منتشر کرد و در آن گفت که آقای اوباما “زندگی شخصی بسیار خارج از عرفی” داشته است.

کارلسون در یک مونولوگ ۱۳ دقیقه‌ای گفت که چقدر “سریع” تابوها در حال تغییر هستند و چگونه “جامعه آمریکایی که علنا مذهبی نیست اما توسط همین تابوها ادراه می‌شود.”

وی مدعی شد: آنچه آمریکایی‌ها مجاز هستند که از آن متنفر باشند، از بالا به آن‌ها دیکته می‌شود.

تاکر کارلسون ضمن اشاره به “رفتارهای کنونی سیاستمداران” و اینکه چگونه بحث “روابط نامشروع” در سال ۱۹۹۲ باعث ممنوعیت ورود نامزدها به کارزارهای انتخاباتی می‌شد، گفت: رابطه نامشروع بیل کلینتون با جنیفر فلاورز را درنظر بگیرید. اینکه این رئیس‌جمهوری اسبق آمریکا برای آنکه راه دیگری نداشت، به دروغگویی درباره این رابطه نامشروع پرداخت.

بیشتر بخوانید:

به نقل از ایسنا، او سپس بحث را به سمت زندگی شخصی اوباما کشاند و بدون ذکر جزئیاتی افزود: تا ۲۰۰۸ برای آن‌هایی که توجه می‌کردند، آشکار بود که باراک اوباما زندگی شخصی عجیب و خارج از عرفی داشت؛ اما با این حال هیچکسی از او در این خصوص سوال نکرده است. البته تا آن زمان رفتار یک رهبر پیرامون ازدواج و زندگی شخصی‌اش به کسی مربوط نبود زیرا این صرفا زندگی خود اوباما بود.

کارلسون که اولین بار نیست علیه باراک اوباما انتقادات تیز و تندی را مطرح می‌کند، در پایان گفت: با افزایش سرعت و گذر زمان، تک تک تابوهای کهنه ما نابود شده‌اند و آن‌هایی که باقی مانده‌اند جنبه اخلاقی خود را از دست داده‌اند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.