ادامه بگومگوی توئیتری یامین‌پور و رحیمی جهان‌آبادی؛ کار به بستن دهان کشید!

شروع بگومگوهای توییتری یامین پور و جهان آبادی به حکم تبعید یک خبرنگار به تربت جام بازمی گردد.

به گزارش تازه‌نیوز، درپی بگومگوی توئیتری معاون وزیر ورزش و یک نماینده مجلس که یامین پور خطاب به رحیمی جهان آبادی نوشته بود: توییت من خطاب به نمایندگان بود تا دهنت رو ببندند بیشتر از این با آبروی مجلس بازی نکنی، رحیمی جهان آبادی نیز خطاب به یامین پور نوشت: کسی که در جایگاه بی ربط و غیر تخصصی نشسته و هیچ عملکرد مثبتی هم نداره و امر و نهی به خانه ملت و نمایندگان مردم هم انجام میده و ادعای انقلابیگری هم داره! باید دهنش را ببنده هرچند شماها! سالهاست گوشها و عقلتون بسته است و دهنهاتون باز و از کل عالم ایراد میگیرید.

به نقل از انتخاب، شروع بگومگوهای توییتری یامین پور و جهان آبادی به حکم تبعید یک خبرنگار به تربت جام بازمی گردد.

جلیل رحیمی جهان آبادی در این خصوص نوشته بود: در خصوص تبعید یک خبرنگار به تربت جام توئیتی منتشر نمودم و مورد هجوم ارزشی نما‌های هتاک قرار گرفتم. خواستم تاکید کنم با افتخار نماینده مردمی هستم که شما ارزشی نما‌ها را شلغم هم حساب نمی‌کنند. حالا هر جا خواستید ارسال کنید. شما تندرو‌ها ننگ این کشورید و از شما بیزاریم و عامل بدبختی مردمید.

وحید یامین‌پور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در واکنش به اظهارات جلیل رحیمی جهان‌آبادی نماینده مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود نوشت:  نمایندگان محترمی که در دفاع از جایگاه مجلس در مواجهه با نامه معاون وزیر کشور آنچنان برخورد و مطالبه‌ای را برای برکناری او از خود نشان دادند، نسبت به یک نماینده هتاک که حیثیت مجلس”انقلابی” را زیر سوال برده، چه واکنشی خواند داشت؟

در پاسخ به این اظهارات رحیمی جهان آبادی نیز نوشت: شما همون نیستی که از لباس زیر زنان هم وطن ما صحبت می کردی !؟ نظر شما پیرامون اقدامات فرهنگی ارشاد اسلامی گیلان چی هست !؟ صد رحمت خدا به سنگ پای قزوین ببین کی صحبت از ادب می کنه ! مردم را بزغاله و گوساله و خس و خاشاک خطاب نمیکردید !؟

سپس یامین پور در توئیتی خطاب به این نماینده نوشت: ‌‎تیکه اول که مربوط به پروژه مسی علی‌نژاد بود و ظاهرا بدجور به شما برخورده! اما به گمانم مقصود اون تعابیر بعدی که نمی‌دونم کی گفته، کسانی امثال تو بودند نه مردم. از تو هم که توقع ادب نداریم، توییت من خطاب به نمایندگان بود تا دهنت رو ببندند بیشتر از این با آبروی مجلس بازی نکنی.

حالا جلیل رحیمی جهان آبادی بار دیگر پاسخ معاون وزیر ورزش دولت رئیسی را داده و در توییتی خطاب به وحید یامین پور  نوشته است: کسی که در جایگاه بی ربط و غیر تخصصی نشسته و هیچ عملکرد مثبتی هم نداره و امر و نهی به خانه ملت و نمایندگان مردم هم انجام میده و ادعای انقلابیگری هم داره ! باید دهنش را ببنده هرچند شما ها !سالهاست گوشها و عقلتون بسته است و دهنهاتون باز و از کل عالم ایراد میگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.