۱۵ کشور دنیا که یکی از جاذبه‌های آن مردان‌شان است! +تصاویر

علاقه به سفر نه فقط به واسطه ی بلاگرهای سفر، بلکه به دلیل پیشنهادات نامتعارف برای گردشگران نیز افزایش یافته است.

به گزارش تازه‌نیوز، نشریه ی اینترنتی Insider Monkey فهرستی از کشورهایی که خوش چهره ترین مردان دنیا را دارند، تهیه کرده است. برای تهیه ی این فهرست از نتایج مسابقات زیبایی بین المللی ویژه ی مردان همچون Manhunt International، Mister Global، Mister International و Mr. World استفاده شده است.

کشورهای دنیا به ازای هر برنده ای که در این مسابقات داشته اند یک امتیاز دریافت کرده اند. همچنین به ازای برنده شدن هر شرکت کننده ی خود در بخش هایی همچون بیشترین محبوبیت در فضای مجازی، بهترین اندام، بهترین مدل، جذاب ترین لبخند، خوش عکس ترین و انتخاب مردمی نیز نیم امتیاز دریافت کرده اند.

۱۵- کره جنوبی

کره جنوبی تاکنون برنده ی اصلی این مسابقات زیبایی نبوده اما نمایندگان آن اغلب برنده ی عناوینی همچون بهترین اندام و بهترین مدل شده اند.

۱۴- فرانسه

مردان فرانسوی در سال های ۲۰۰۲ و ۲۰۱۵ به ترتیب برنده ی مسابقات Manhunt International و Mister World شدند.

۱۳- ترکیه

نمایندگان ترکیه در سال ۱۹۹۶ برنده ی مسابقه ی Mr. World و در سال ۲۰۰۵ برنده ی مسابقه ی Manhunt International شدند. آن ها همچنین در سال ۲۰۱۶ در بخش بهترین اندام برنده شدند.

۱۲- جمهوری چک

مردان جمهوری چک در سال ۲۰۱۶ برنده ی مسابقه ی Mister Global شدند. و آن ها همچنین برنده ی بخش خوش عکس ترین بودند.

۱۱- میانمار

میانمار در سال ۲۰۱۴ مقام اول مسابقه ی Mister Glob شد و در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ نیز به ترتیب عناوین بهترین مدل و بیشترین محبوبیت در فضای مجازی را دریافت کرد.

۱۰- آفریقای جنوبی

مردان آفریقای جنوبی در بخش بهترین اندام برنده شدند و در سال ۱۹۹۵ نیز برنده ی مسابقه ی Manhunt International شدند که قدیمی ترین مسابقه ی زیبایی مردان است.

۹- سوئد

سوئد یکی از تنها ۲ کشوری است که موفق شده اند بیش از یک بار برنده ی مسابقه Manhunt International شوند. نمایندگان سوئد در سال های ۱۹۹۸ و ۲۰۱۶ در این مسابقه برنده شدند.

۸- اسپانیا

مردان اسپانیایی در سال ۲۰۰۷ برنده ی مسابقه ی Mister World شدند. آن ها عناوین خوش عکس ترین و بهترین مدل را دریافت کردند.

۷- چین

نماینگان چین با مهارت های مدلینگ و ظاهر فتوژنیک خود توانستند برنده ی مسابقه ی Mister Global شوند. همچنین چین دیگر کشوری است که ۲ بار برنده ی مسابقه ی Manhunt International بوده است. مردان چینی در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۱ در این مسابقه برنده شدند.

۶- هند

مدان هندی در سال ۲۰۱۶ برنده ی مسابقه ی Mister World و در سال ۲۰۰۱ برنده ی مسابقه ی Manhunt International شدند. کاریزما و مهارت های مدلینگ آن ها سبب شد در مسابقه ی Mister Global نیز برنده شوند.

۵- فیلیپین

محبوبیت و جذابیت مردان فیلیپینی آن ها را در مسابقه ی Mister Global پیروز کرد. فیلیپین سابقه ی پیروزی در مسابقات زیبایی Manhunt International و Mister International را هم دارد.

۴- ونزوئلا

مردان ونزوئلا سابقه ی پیروزی در تقریباً تمامی مسابقات زیبایی مورد استفاده در رده بندی سایت Insider Monkey را دارند. آن ها در مسابقات Mister World،  Manhunt International و Mister International برنده شده اند.

۳- لبنان

لبنان تنها کشوری است که ۳ بار برنده ی مسابقه ی Mister International بوده است، در سال های ۲۰۰۶، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶.

۲- ویتنام

نمایندگان ویتنام برنده ی مسابقات Mister Global،Manhunt International  و  Mister Internationalبوده اند. آن ها همچنین عناوین خوش عکس ترین و بیشترین محبوبیت در فضای مجاری را از آن خود کرده اند.

۱- برزیل

مردان برزیلی در مسابقات Mister World و  Mister Globalبرنده شده اند و ۲ پیروزی هم در مسابقه ی Mister International داشته اند.

منبع: سلامت

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.