افت شدید قیمت خودرو در بازار آزاد جمعه ۲۰ مرداد

قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا برای امروز جمعه ۲۰ مرداد اعلام شد.

به گزارش تازه‌نیوز، قیمت خودروهای پرفروش داخلی نسبت به هفته گذشته تغییر چندانی را ثبت نکرده است. با این حال تارا، پراید و دنا از خودروهای پرطرفداری بودند که این هفته را با کاهش قیمت به پایان رساندند.

گفتنی است که قیمت دنا اتوماتیک طی ۲۳ روز گذشته ۴۵ میلیون ارزان شده است و تارا نیز طی ۳ ماه ۱۴۰ میلیون ریزش داشته است و قیمت پراید وانت نیز ۶۵ میلیون طی مدت گفته شده ارزان شده است.

به نقل از اقتصادآنلاین، جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش داخلی و تغییرات آن نسبت به پنجشنبه هفته گذشته (دوازدهم مردادماه) را می‌خوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۵۵ میلیون رسیده است و نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۷۵ میلیون تومان است که  ۵ میلیون طی یک هفته ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۳۰  میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۲۵ میلیون تومان است که طی هفته گذشته ۵ میلیون گران شده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۶۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۵۵ میلیون تومان است که نسبت به پنجشنبه هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۶۰ میلیون تومان است که طی هفته گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. این خودرو تقریبا دو ماه ونیم گذشته ۱۴۵ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۷۸۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. این  مدل طی یک ماه و نیم گذشته ۱۲۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ، ۷۵۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته  ثابت مانده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۷۵ تومان قیمت خورده است که تغییر نکرده است.

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به ۶۶۵میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون ارازن شده است و طی دوماه و نیم گذشته ۱۴۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۷۹۰ میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۵ میلیونی طی یک هفته است. این خودرو طی ۲۳ روز گذشته ۴۵ میلیون ارزان شده است و نسبت به خرداد ۱۷۵ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است و طی دو ماه گذشته ۲۴۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۱۰ میلیون تومان رسیده است که طی هفته گذشته ثابت مانده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۳۰ میلیون تومان که تغییر نکرده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۶۵ میلیونی شده است که ثابت مانده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۵۵میلیون تومان است که در دو روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۶۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت سمند سورن مدل ۱۴۰۲ پلاس بنزینی نیز ۵۸۵ میلیون تومان است که طی روز ۵ میلیون افزایش یافته است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۵ میلیون اعلام شده است که طی هفته گذشته ثابت مانده است.این خودرو هشتم خردادماه ۶۶۵ میلیون تومان بود و نسبت به امروز ۴۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۰۰ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون کاهش یافته است و در ۷ روز گذشته ۱۰ گران شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۷۰۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز  گذشته تغییر نکرده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز  ۵۳۰ میلیون تومان است. این خودرو طی هفته گذشته ۵ میلیون افزایش یافته است.

قیمت روز محصولات سایپا

قیمت پراید وانت مدل ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۶۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۲۵ میلیون تومان است و  نسبت هفته گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر حوالی ۲۵۵ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ این هفته ثابت ماند و حوالی ۳۲۰میلیون تومان اعلام شد.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰  نیز بدون تغییر حوالی ۳۲۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود  که نسبت به هفته گذشته تغییر نکرده است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۳۰ میلیون تومان است که نسبت به  روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۳۵ میلیون رسیده است که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۴۰ میلیون تومان شده است که نسبت به هفته گذشته تغییر نکرده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۵۰ میلیون است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۱۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۵۵میلیون تومان رسیده است و نسبت به هفته گذشته ۵ گران شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۳۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای ثبات قیمت است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.