پاداش نجومی این ۲ بازیکن استقلال/ آبی‌ها قهرمان لیگ برتر می‌شوند؟

استقلال برای کسب مجدد عنوان قهرمانی لیگ برتر تدارک وسیعی دیده است.

به گزارش تازه‌نیوز، یکی از راهکارهایی که همواره برای افزایش انگیزه بازیکنان جهت موفقیت تیم‌ها مدنظر قرار می‌گیرد، بحث گنجاندن پاداش‌ها در قرارداد آن‌هاست. مواردی  که در دهه‌های گذشته بیشتر حالت قول و قرار شفاهی داشت اما حالا دیگر به عنوان بندهایی در قرارداد به صورت رسمی و کتبی قید می‌شوند. در همین خصوص پیگیری‌های خبرورزشی نشان داد در قرارداد اغلب بازیکنان استقلال ۳ مدل پاداش ذکر شده که البته میزان آن با توجه به شکل موفقیت و مبلغ قرارداد خود نفرات کاملا متفاوت با یکدیگر است.

پاداش ۲۰ درصدی

به نقل از خبرورزشی، اگر استقلالی‌ها بتوانند عنوان قهرمانی بیست‌وسومین دوره پیکارهای لیگ برتر را به دست آورند، هر کدام از بازیکنانی که نامشان در فهرست کنونی قرار دارد و از ابتدای فصل در زمره نفرات جواد نکونام قرار داشته‌اند به اندازه ۱۰ درصد از کل قراردادشان را تحت عنوان پاداش دریافت خواهند کرد. از طرف دیگر، فتح جام حذفی نیز معادل ۵ درصد از کل قرارداد آن‌ها پاداش برایشان به ارمغان خواهد آورد. به این موارد باید پاداش ۵ درصدی از کل مبلغ قرارداد را هم اضافه کرد که در صورت راهیابی استقلال به لیگ قهرمانان آسیا منظور خواهد شد.

البته اگر استقلال قهرمان لیگ برتر یا جام حذفی شود، پاداش رسیدن به آسیا هم اتوماتیک‌وار به جریان خواهد افتاد. در واقع اگر استقلال در فصل جاری مانند پرسپولیس در فصل قبلی دبل کند و هر دو جام را به دست آورد، تمام بازیکنان کنونی این تیم به شرط جدا نشدن تا پایان فصل معادل ۲۰ درصد از کل قراردادشان را تحت عنوان پاداش دریافت خواهند کرد که اصلا رقم کمی محسوب نمی‌شود و البته تحقق این امر هم کار بزرگی است چون استقلال تاکنون نتوانسته به صورت همزمان قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شود.

۳+۵ میلیارد برای دو ملی‌پوش

در همین خصوص نکته جالب توجهی هم به گوشمان رسید. با توجه به این‌که برخی منابع آگاه می‌گویند حسینی با استقلال قراردادی ۱۵میلیارد تومانی منعقد کرده است، اگر استقلال قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شود، کاپیتان آبی‌پوشان ۳میلیارد تومان پاداش دریافت خواهد کرد. همچنین با توجه به این‌که گفته می‌شود ارزش قرارداد مهرداد محمدی با استقلال ۲۵میلیارد تومان است، اگر آبی‌پوشان در پایان فصل دبل کنند، او هم ۵ میلیارد تومان تحت عنوان پاداش به جیب می‌زند. البته برخی از مدیران باشگاه استقلال مدعی‌اند مهرداد با رقمی کمتر از این استقلالی شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.