تهدید به مرگ احمدی‌نژاد برای اسناد محرمانه؟ ماجرا چیست؟

احمدی‌نژاد نمونه امروزی ترامپ است. چون به مردم یارانه داد برخی به او علاقه‌مند هستند. او یک آدم متوهم خودشیفته است.

به گزارش تازه‌نیوز، آرمان امروز نوشت: یکی از نمایندگان سابق مجلس مدعی است که احمدی‌نژاد تلاش دارد تا بگوید که اسناد محرمانه‌ای دارد که اگر بلایی سرش بیاید آنها را منتشر کرده است.

«محمود احمدی‌نژاد» همواره تلاش می‌کنند با ادعاهای جنجالی و پرداختن به موضوعات حاشیه‌ای خود را در صدر اخبار نگاه دارد آن هم در سالی که منتهی به انتخابات است. اگر کمی حتی کمی با اخبار و حاشیه‌های سیاسی در تماس باشید امکان ندارد که ادعاهای عجیب یکی از پرحاشیه‌ترن سیاستمدار جهان به گوشتان نخورده باشد. او که با کمک جریان پایداری توانست ۲ دوره به‌عنوان رییس جمهور در پاستور حضور داشته باشد همچنان نشان می‌دهد که قصد ایفای نقش دارد.

محمود احمدی نژاد پیش‌تر از او به‌عنوان معجزه هزاره سوم نام می‌بردند ولی رفته رفته باتوجه به اختلاف با رهبری و دیگر مسوولان چهره تنهایی شد ولی این موضوع از حاشیه‌هایش کم نکرد. حالا با ادعای ترور وارد صحنه شده است. او عاشق مورد توجه قرار گرفتن است. تئوری‌های زیادی را می‌توانیم برای این اقدام او در نظر بگیرم ولی یکی از چهره‌های جریان اصلاحات معتقد است که احمدی‌نژاد همانند ترامپ اسناد محرمانه‌ای در اختیار دارد که می‌خواهد با اتکا به آنها حاکمیت را تهدید کند.

روز یکشنبه کانال تلگرامی «دولت بهار» منتسب به رییس جمهوری سابق در ادعایی عجیب از تلاش برای ترور او خبر داده است. در این مطلب آمده است. حسب اطلاع واصله از منابع موثق، دفتر آقای دکتر احمدی نژاد با ارسال نامه‌ای خطاب به فرماندهان و مقامات ارشد نظامی و امنیتی مسوول، نسبت به برخی تحرکات و اقدامات بسیار نگران کننده علیه ایشان هشدار داد و خواستار اتخاذ تدابیر لازم حفاظتی و برخورد با عوامل مربوط در این زمینه شد. این منابع تصریح کردند که تحرکات و اقدامات عملی صورت گرفته در روزهای اخیر، آشکارا از یک تلاش سازمان یافته برای سوء قصد علیه دکتر احمدی نژاد حکایت داشته است.

در همین مورد یکی از نمایندگان سابق مجلس مدعی است که احمدی‌نژاد تلاش دارد تا بگوید که اسناد محرمانه‌ای دارد که اگر بلایی سرش بیاید آنها را منتشر کرده است. «اکبر اعلمی»، نماینده اسبق مجلس در گفتگو با خبرفوری گفته است که او قصد تهدید کردن دارد. احمدی‌نژاد نمونه امروزی ترامپ است. چون به مردم یارانه داد برخی به او علاقه‌مند هستند. احمدی‌نژاد یک آدم متوهم خودشیفته است. احمدی‌نژاد تهدید کرده است اسنادی دارد که اگر بلایی سرش بیاید آن‌ها منتشر می‌شوند؛ دلیل عدم برخورد نظام با احمدی‌نژاد اسناد محرمانه‌ وی است.

یک فعال سیاسی در کتابی به نقل از آیت الله هاشمی رفسنجانی از اصرار احمدی نژاد برای ساخت یک اتوبان اختصاصی برای امام زمان(عج) نوشت. «غلامعلی رجائی»، مشاور اکبر هاشمی رفسنجانی به نقل از او و با اشاره به قصد احمدی‌نژاد برای ساخت اتوبان از فرودگاه امام تا جمکران می‌نویسد: به دیدار ‎رهبری رفتم، دیدم می‌خندد، سبب خنده را پرسیدم، گفت قبل از شما آقای ‎احمدی نژاد اینجا بود و اصرار داشت از فرودگاه امام خمینی به جمکران جاده‌ای ساخته شود، گفتم اتوبان قم که هست، گفت نه اگر امام زمان ظهور کنند و بخواهند به جمکران بروند در ترافیک و شلوغی اتوبان قم گیر نکنند در ادامه این گزارش‌ به ماجرای ادعای محمود احمدی‌نژاد در حضور آیت الله جوادی آملی که گفته بود هاله نوری در اطراف خودش توسط برخی نزدیکان در هنگام سخنرانی در مقر سازمان ملل متحد مشاهده شده بود، اشاره خواهیم کرد. رییس جمهور سابق ایران پس از اولین دیدار از نیویورک و شرکت در اجلاس عمومی سازمان ملل و در سفر به قم رفت و در دیدار با آیت الله جودی آملی، ماجرای سفر را اینگونه تعریف کرد: «ما به نیویورک که رفته بودیم، قبل از آن‌که برویم خیلی جوسازی بود، تهدید کرده بودند که اگر بیای، دستگیرت می‌کنیم.

گفتم: من می‌آیم. گفتند: پس امنیت را برقرار نمی‌کنیم. گفتم: پس حتماً آنجا خبری هست که مخالفت می‌کنند. من می‌آیم. خدمت آقا هم عرض کردم، همین را فرمودند، گفتند: حتماً باید این سفر انجام شود، خودشان آنقدر علیه ما تبلیغ کرده بودند که همه گوش‌ها و چشم‌ها را به سمت ما متوجه کرده بودند که این هیئت کی هست. وقتی در خیابان‌ها راه می‌رفتیم، به هر ساختمانی می‌رفتیم، همه توجهات به سمت هیئت ایرانی بود، کأنه هیچ‌کس دیگری نبود. من روز آخری که سخنرانی کردم، تقریباً همه سران بودند یکی از همان جمع به من گفت: «وقتی تو شروع کردی «بسم‌ا..» و «اللهم» را گفتی، من دیدم یک نوری آمد، تو را احاطه کرد و تو رفتی تو یک حصنی، یک حصاری. تا آخر؛ من خودم هم اینو احساس کردم که فضا یک دفعه عوض شد و همه حدود بیست‌وهفت، هشت دقیقه تمام، این سران مژه نزدند. این‌که می‌گم مژه نزدند، غلو نمی‌کنم، اغراق نیست. چون نگاه می‌کردم، همه سران مبهوت مانده بودند. انگار یک دستی همه آنان را گرفته بود، آنجا نشانده بود. چشم‌ها و گوش‌هایشان را باز کرده بود که ببینند از جمهوری اسلامی پیام چیست.» علی رغم اینکه از این جلسه فیلمبرداری شد و فیلم آن در دسترس عموم قرار گرفت، احمدی‌نژاد و دفتر رئیس جمهور آن را تکذیب کرد و غلامحسین الهام، رئیس دفتر وی که خود نیز در جلسه حضور داشت، اعلام کرد که چنین چیزی نشنیده و هاله نور و مسائلی شبیه به این ساختگی است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.