گزینه‌های جانشینی بیرانوند یکی پس از دیگری معرفی می‌شوند!

احتمال جذب گلر خارجی توسط باشگاه پرسپولیس وجود دارد.

به گزارش تازه‌نیوز، مصدومیت بیرانوند در بازی با بلغارستان شوک بدی را به پرسپولیس وارد کرد. پرسپولیس ۲۸ شهریور باید اولین دیدار خود را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم قدرتمند و پرستاره النصر برگزار خواهد کرد و آنطور که اعلام شد، بیرانوند به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران نمی تواند در این بازی فوق العاده حساس پرسپولیس را همراهی کند.

دو گلر ذخیره پرسپولیس بسیار جوان هستند و تا حالا در بازی های رسمی بزرگسال به میدان نرفتند. از همین رو میدان دادن به آن ها در بازی مهمی مثل دیدار مقابل النصر ریسک بزرگی است و ممکن است تبعات بدی داشته باشد. بعد از اعلام رسمی دوری ۳ هفته ای بیرانوند از میادین ،ایجنت های فعال فوتبال ایران به باشگاه پرسپولیس هجوم آوردند تا گلر خارجی معرفی کنند. پرسپولیس در لیست بزرگسال خود برای لیگ برتر فقط یک جای خالی دارد و می خواهد این جای خالی را به جذب مهاجم خارجی اختصاص دهد.

در همین ارتباط: بیرانوند بازی با النصر را از دست داد

به نقل از خبرورزشی، با این حال با توجه به قوانین AFC، پرسپولیس بدون مشکل می تواند گلر خارجی بزرگسال هم به خدمت بگیرد و نام او را در لیست بازی های آسیایی قرار دهد. اگر پرسپولیس دروازه بان خارجی بزرگسال به خدمت بگیرد، در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بدون مشکل می تواند از او استفاده کند ولی در بازی های لیگ برتر تا نیم فصل نمی تواند از گلر خارجی بزرگسال (در صورت جذب مهاجم خارجی) بهره ببرد.

اگر پرسپولیس بخواهد سنگربان خارجی جذب کند که هم در بازی های داخلی و هم در بازی های آسیایی از او استفاده کند، این گلر باید زیر ۲۳ سال باشد که پیدا کردن دروازه بان زیر ۲۳ سال خارجی که بازیکن آزاد باشد، کار بسیار سختی است و به این راحتی پیدا نخواهد شد. آنها می توانند یک گلر بزرگسال آزاد بخرند و از او در بازی های آسیایی (در صورت ادامه مصدومیت بیرانوند) استفاده کنند و سپس در نقل و انتقالات زمستانی نام او را به لیست خودشان برای بازی های داخلی اضافه کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.