به هنگ‌‎کنگ هم باختیم؛ افتضاح فوتبال در هانگژو!

تیم امید ایران از بازی‌های آسیایی حذف شد.

به گزارش تازه‌نیوز، تیم فوتبال امید ایران‌ در مرحله یک چهارم‌نهایی بازی های آسیایی هانگژو از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه شانگ چنگ و در حضور حدود ده هزار تماشاگر برابر هنگ‌کنگ‌ قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

تیم‌کشورمان‌به رغم شروع خوب و نمایش قابل قبولی که درنیمه نخست داشتند اما موفق به گلزنی‌ نشد و در نواختن ضربات آخر بی دقت عمل کردیم تا این نیمه بدون گل به پایان برسد.

در ابتدای نیمه دوم و در دقیقه ۴۷ روی‌ یک غفلت دروازه تیم ما توسط پون پوی ‌هین بازیکن شماره ۱۱ هنگ کنگ باز شد؛ گلی که با توجه به جووحشتناک ورزشگاه وحمایت یکپارچه چینی ها از هنگ کنگ کارمان را در ادامه دشوارکرد.

بیشتر بخوانید:

از این‌ دقیقه حریف به پشتوانه تک گل خود به لاک دفاعی فرو رفت و حملات ما از جناحین بخصوص از سمت چپ زمین برای جبران شدت گرفت اما هر چه زدیم به درهای بسته هنگ کنگ خورد.
موج حملات ما تا منطقه‌ جریمه هنگ کنگ پیش روی‌ می‌کرداما همان مشکل آشکار در زدن ضربات آخر اجازه نمی داد آن حملات به بار بنشیند.

در ده دقیقه پایانی رضا عنایتی دست به سه تعویض همزمان زد و حتی سامان فلاح مصدوم را برای‌ استفاده از قدرت سرزنی‌ وی به میدان فراخواند که این تغییرات دیرهنگام هم اثر بخش نشد تا تیم امید ایران پس از ناکامی در صعود به المپیک، اینبار از کسب موفقیت در بازی های آسیایی باز بماند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.