ادامه حواشی بستری شدن پروین‌؛ ملاقات شبانه عادل با سلطان

علی پروین اسطوره پرسپولیس در آخرین شب بستری بودنش داخل بیمارستان پذیرای یک مهمان ویژه شد.

به گزارش تازه‌نیوز، عادل فردوسی‌پور از اولین ساعاتی که علی پروین در بیمارستان بستری شد پیگیر وضعیت او بود و سرانجام در آخرین شب حضور علی آقا در آنجا به ملاقاتش رفت و با او حسابی گپ زد تا از این چهره فراموش نشدنی عیادت کرده باشد.

ضیافت شبانه

به نقل از خبرورزشی، فردوسی‌پور شنبه شب به ملاقات علی پروین رفت و چیزی حدود ۴۰ دقیقه بر بالین او حاضر شد. پروین حسابی عادل را تحویل گرفت و طرفین کلی در مورد سوژه‌های مختلف با یکدیگر گفتند و خندیدند. علی آقا قبل از این ملاقات حضوری، با فردوسی‌پور به صورت تلفنی هم گفت‌وگو کرده بود.

ماجرای تماس دو پرسپولیسی

در ارتباط با افرادی که به ملاقات علی پروین آمدند، داستان دو چهره مطرح پرسپولیس هم قابل توجه است. کریم باقری صبح پنجشنبه بلافاصله پس از اینکه خبر فوق را شنید، با اطرافیانه پروین تماس گرفت و می‌خواست همان لحظه به بیمارستان بیاید اما به او گفتند عجله نکند چون احتمال دارد علی آقا عصر مرخص شود. البته پروین مرخص نشد و باقری روز جمعه زنگ زد و عذرخواهی کرد چون به خاطر کاری مجبور شده بود از تهران برود.

از طرف دیگر محمد دادکان بازیکن اسبق پرسپولیس که در مقطعی ریاست فدراسیون فوتبال را هم بر عهده داشت، صبح شنبه با افراد نزدیک به علی آقا تماس گرفت و تاکید داشت مسافرت بوده در غیر این صورت حتماً همان اول وقت پنجشنبه برای ملاقات  خودش را می‌رساند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.