بازگشت مسی به بارسلونا کنسل شد؟

لیونل مسی، فوق ستاره اینتر میامی، ارزیابی مثبتی از اولین فصل حضورش در آمریکا ارائه کرد و گفت فکر می‌کند فصل بعدی از این هم می‌تواند بهتر باشد و می‌خواهد در تیمش بماند.

به گزارش تازه‌نیوز، مسی پس از جدایی از پاری سن ژرمن در ژوئن امسال، به دنبال ماجراجویی جدیدی در آمریکا رفت و قراردادی به مدت دو سال و نیم با اینتر میامی امضا کرد. این فوق ستاره در تیمش تاثیر قابل توجهی گذاشت و در ۱۴ بازی اول خود در تمام رقابت‌ها ۱۱ گل به ثمر رساند و حتی به میامی کمک کرد تا اولین جام تاریخ خود را در لیگز کاپ کسب کند.

میامی در پایان رقابت‌های خود در سال ۲۰۲۳ با مصدومیت مسی دچار افت شد و از حضور در پلی‌آف بازماند. با این حال، این بازیکن ۳۶ ساله مشتاق است تا روی نکات مثبت چند ماه اول حضورش در ایالات متحده تمرکز کند و پیش‌بینی می‌کند که در سال ۲۰۲۴ “لحظه‌های باورنکردنی” بیشتری وجود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

به نقل از ورزش‌سه، مسی در پستی در اینستاگرام خود نوشت: “من به تمام کارهایی که با تیم در این فصل انجام دادیم افتخار می‌کنم. با تلاش و کار جمعی توانستیم لیگز کاپ را به دست بیاوریم و اولین قهرمانی تاریخ اینترمیامی را کسب کنیم. در جام آزاد لامار هانت آمریکا و حتی تا آخرین لحظه برای ورود به پلی آف لیگ می‌جنگیدیم. ما با همه نکات مثبت و مهمتر از همه با آرزوی پیشرفت برای رقابتی‌تر شدن در سال آینده اینجا هستیم. من می‌خواهم از همه افراد باشگاه و شهر میامی برای حمایتی که از ما می‌کنند تشکر کنم. من مطمئن هستم که همان‌طور که در ماه‌های اخیر اتفاق افتاده است، لحظات باورنکردنی بیشتری را با هم تجربه خواهیم کرد. آغوشی برای همه!”

گفته می‌شد مسی بعد از عدم موفقیت اینتر میامی برای رسیدن به پلی آف به صورت قرضی به بارسلونا باز خواهد گشت. با این حال، ملی پوش آرژانتینی، اصرار دارد که در ماه‌های آینده فقط بر روی وظایفش با تیم ملی آرژانتین تمرکز خواهد کرد و از تعطیلات با خانواده در میامی لذت خواهد برد.

سرمربی تیم، تاتا مارتینو، در حال حاضر به برنامه‌ریزی برای فصل ۲۰۲۴ فکر می‌کند و لوئیس سوارز را به عنوان هدف اصلی در نقل و انتقالات انتخاب کرده است و این مهاجم سابق بارسلونا خوش هم تمایل دارد تا از باشگاه برزیلی فعلی‌اش، یعنی گرمیو، برای بازی کنار مسی به آمریکا برود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.