در صورت فروش این گوشی‌ها مجرم هستید!

تمامی عرضه‌کنندگان آیفون ۱۴ و ۱۵ توسط کمیته شناسایی قرارگاه مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شناسایی شده‌اند.

به گزارش تازه‌نیوز، دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا استان گلستان اعلام کرد بر اساس بخشنامه این ستاد، برخورد با عرضه گوشی برند آیفون سری ۱۴و ۱۵ با توجه به عدم واردات قانونی این دو مدل در تمام رویه‌های تجاری و مسافری و پستی در دستور کار قرار گرفته است.‌

او تأکید کرده تمامی دستگاه‌های ذی‌صلاح دستور برخورد با عرضه گوشی‌های قاچاق را دریافت کرده‌اند و با عرضه‌کنندگان برخورد خواهد شد.

«رضا انتصاری» دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا استان گلستان اعلام کرد تمامی عرضه‌کنندگان آیفون ۱۴ و ۱۵ توسط کمیته شناسایی قرارگاه مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شناسایی شده‌اند و با این افراد برخورد خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

به نقل از فارس، به گفته انتصاری، دستگاه‌هایی که به آنتن‌دهی گوشی‌های آیفون کمک می‌کنند هم کالای قاچاق هستند. او در این زمینه گفت: «وسایلی مانند دانگل‌های آی‌کاس نیز قاچاق محسوب شده و عرضه آن ممنوع است.»

ماه گذشته ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در نامه‌ای که مهر «مهم» بر آن خورده بود، خواستار برخورد با عرضه آیفون ۱۴ و ۱۵ شده بود. این برخورد در راستای ممنوعیت واردات تجاری، مسافری و پستی آیفون‌های ۱۴ و ۱۵ اعلام شده بود؛ هرچند باید گفت علت این ممنوعیت هیچ‌گاه به‌طور رسمی به مردم اعلام نشده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.