محاکمه زنی که به شوهرش در قتل سریالی دختران کمک می‌کرد +عکس

پلیس معتقد است که زن فرانسوی دست‌کم در ۳فقره قتل همدست شوهرش بوده و دختران را به دام شوهرش می‌کشانده است.

به گزارش تازه‌نیوز، بیوه قاتل زنجیره‌ای فرانسه که به «دیو آردن» معروف بود به‌دلیل همکاری با او در ارتکاب ۳قتل محاکمه می‌شود.

به نقل از همشهری، مونیک اولیویه ۶۵ساله وقتی به‌عنوان همسر سوم با میشل فورنیره ازدواج کرد، فکر می‌کرد با یک مکانیک خوش اخلاق ازدواج کرده است اما این مکانیک به ظاهر آرام، شب‌ها به جنایتکاری خشن تبدیل می‌شد. میشل وقتی با مونیک ازدواج کرد تا مدت‌ها از رازش به او چیزی نگفت. با این حال یک روز تصمیم گرفت همه‌‌چیز را به وی بگوید و وقتی مونیک راز همسرش را فهمید قبول کرد که شریک جرم او شود.

به این ترتیب میشل و مونیک همدست هم شدند و با خرید یک خانه بزرگ و مجلل با طلاهای دزدیده شده از قربانیان در کنار هم زندگی کردند. قتل‌های میشل از سال ۱۹۸۷شروع شده بود و تعدادش به ۱۲موردرسیده بود تا اینکه در سال ۲۰۰۳که این مرد در حال ربودن یک دختر ۱۳ساله بود دستگیر شد. مرد جنایتکار اعتراف کرد که در فرانسه و بلژیک۱۲ نفر را به قتل رسانده است. اما پلیس عقیده داشت که این، همه قتل‌هایی که او مرتکب شده نیست.

میشل که پس از دستگیری در فرانسه به «دیو آردن» معروف شده بود در دادگاه به حبس ابد محکوم شد تا اینکه بعدازظهر دوشنبه ۱۰ می‌۲۰۲۱در سن ۷۹ سالگی درگذشت. با مرگ او رازهای زیادی درباره قتل‌ها و تجاوزهایی که وی در طول بیش از ۴۰ سال انجام داده بود به گور رفت و حالا با به‌دست آمدن شواهدی، همسر بیوه‌اش باید به‌خاطر اعمال مجرمانه‌ای که مرتکب شده است، پای میز محاکمه برود. پلیس معتقد است که او دست‌کم در ۳فقره قتل همدست شوهرش بوده و دختران را به دام شوهرش می‌کشانده است. این محاکمه از امروز آغاز می شود و تا ۳هفته ادامه دارد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.