گواردیولا: این است لیگ قهرمانان!

سرمربی منچستر سیتی از عملکرد شاگردانش در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا بسیار راضی است و به ستایش از آنها پرداخت.

به گزارش تازه‌نیوز، منچستر سیتی یک پیروزی دیگر را در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد. سیتیزن‌ها که در خانه از لایپزیگ پذیرایی کردند، توانست با وجود  آنکه با دو گل  عقب افتادند در نهایت سه گل به ثمر رساند تا پیروز بازی شوند و مقتدرانه به عنوان تیم نخست راهی دور بعد شوند.

به نقل از ایسنا، گواردیولا در نشست خبری بعد از بازی گفت: این است لیگ قهرمانان اروپا. لایپزیگ تیم بسیار خوبی است و در ۵-۶ سال اخیر همواره راهی دور بعد شده است. ما روی اشتباه خط دفاعی دو گل دریافت کردیم اما جبران کردیم و به بازی برگشتیم.

او ادامه داد: باید در چنین بازی‌های تمرکز لازم را داشت و با آرامش بازی کرد. خوشبختانه باوجود آنکه شرایط بسیار سخت بود اما آرامش خود را از دست ندادیم و به بازی برگشتیم. ما صدرنشین هستیم و این بسیار راضی کننده است. از عملکرد تیم و نتایج کاملا راضی هستم. تیم می‌دود، می‌جنگند و لذت می‌برد و این همان چیزی است که می‌خواهیم.

گواردیولا در ادامه صحبت‌های خود گفت: ریکو لوئیس یک بازی بسیار خوب دیگر را به نمایش گذاشت. حرکات فودن در یک سوم بسیار خوب بود و البته دوکو هم با ورود به میدان ریتم و آهنگ تیم را تغییر داد.

تاریخ‌سازی هالند این بار در لیگ قهرمانان اروپا

او درباره تاریخ سازی‌هالند هم گفت: او یک رکورد جدید را به نام خود به ثبت رساند و این بسیار خوشحال کننده است. چنین رکوردهایی به سود هالند است و باعث می‌شود تا با انگیزه بیشتری بازی کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.