بیرانوند از نفرین هواداران عربستانی نجات پیدا کرد!

کریستیانو رونالدو با شرکت در تمرین امروز النصر، مشکلی برای حضور در دربی ریاض ندارد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش‌سه، بزرگترین نگرانی لوئیس کاسترو برای دیدار برابر الهلال برطرف شده است. کریستیانو رونالدو که طی دو روز اخیر نتوانسته بود در تمرینات گروهی تیمش شرکت کند، امروز پا به پای سایر هم‌تیمی‌هایش، تمرینات مورد نظر کادرفنی را انجام داد.

در ابتدای نیمه دوم دیدار پرسپولیس و النصر بود که روی یک توپ ارسالی به روی دروازه پرسپولیس، رونالدو با بیرانوند برخورد نسبتا شدیدی داشت که منجر به آسیب‌دیدگی فوق ستاره پرتغالی از ناحیه گردن شد.

رونالدو تا دقیقه ۷۸ در زمین بازی حاضر بود، ولی در نهایت نتوانست به بازی ادامه دهد و تعویض شد. او بلافاصله راهی رختکن شد تا روند درمانی خود را آغاز کند و برای دربی ریاض آماده شود.

بیشتر بخوانید:

با این حال، کاپیتان النصر نتوانست در دو روز اخیر، به تمرینات گروهی تیمش اضافه شود و در کلینیک پزشکی باشگاه، مشغول فیزیوتراپی و کارهای درمانی بود تا سریع‌تر بتواند ریکاوری کند و خودش را به بازی فردا برابر الهلال برساند.

غیبت‌های رونالدو باعث نگرانی هواداران النصر شده بود و آنها نگران بودند که برخورد شدید بیرانوند با اسطوره باشگاهشان، منجر به غیبت او در جدال برابر رقیب سنتی شود.

اما در نهایت امروز رونالدو راهی محل تمرین تیمش شد و توانست در تمرینات گروهی شرکت کند تا بدین ترتیب مشخص شود که او مشکلی برای حضور در بازی الهلال ندارد و بدین ترتیب نگرانی هواداران این تیم و همچنین لوئیس کاسترو برطرف شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.