جنون داماد تایلندی مراسم عروسی را به عزا تبدیل کرد! +تصاویر

یک ورزشکار پارالمپیک تایلندی، در مراسم عروسی خود ۴ نفر، از جمله همسرش را قتل عام کرد و سپس خود را کشت.

به گزارش تازه‌نیوز، این قتل عام، در جشن عروسی چاتورونگ سوکسوک ۲۹ ساله و همسر ۴۴ ساله‌اش کانچانا پاچونتوک رخ داده است. در این مراسم، مشاجره‌ای بین داماد و همسرش، منجر به قتل کانچانا، مادر و خواهرش و یکی از مهمانان توسط چاتورونگ شد.

سپس، چاتورونگ حوالی ساعت ۲۳:۲۵ روز شنبه در خانه‌ای در منطقه وانگ نام کیو در شمال شرقی تایلند، با اسلحه‌ای خودکشی کرد. در طول جشن، مهمانان و اقوام متوجه شدند که چاتورونگ، سرباز سابق و ورزشکار پارالمپیک، پس از مشاجره با عروس درباره «معلولیتش» عصبانی به نظر می‌رسد.

کینگتونگ کلاجورهو، مادر عروس و خواهر ۳۸ ساله‌اش کورنیکا مناتور

شناگر سابق، با بدخلقی مراسم را ترک کرد و سپس یک تپانچه ۹ میلی‌متری را از ماشین خود بیرون آورد و گلوله‌هایی را به سمت جمعیت شلیک کرد که منجر به کشته شدن کانچانا، مادر ۶۲ ساله‌اش کینگتونگ کلاجورهو و خواهر ۳۸ ساله‌اش کورنیکا مناتور شد.

گلوله به دو مهمان دیگر اصابت کرد و یکی از آن‌ها به نام تانگ نونخونتود ۵۰ ساله را کشت و بامرونگ چاترارات ۲۸ ساله را به شدت مجروح کرد.

پس از رسیدن تیم اورژانس، اجساد روی زمین رقص پراکنده بودند. چاتورونگ که سال گذشته در بازی‌های پارا آسه آن در اندونزی مدال نقره را کسب کرد، اسلحه را در دهانش گذاشته و به خود شلیک کرده بود. طبق گزارش پلیس، ۱۱ گلوله در صحنه کشف شده است.

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.