مربی یوگا به جرم آزار سیاه ده‌ها زن و دختر دستگیر شد! +عکس

پلیس فرانسه مردی را که به بهانه آموزش یوگا به دهها نفر تجاوز کرده بود، دستگیر کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، ۶سال تحقیقات پلیس بین‌الملل برای دستگیری گرگوریان بیولارو که متهم است با راه‌اندازی تشکیلاتی مخوف در کشورهای مختلف، زنان و دختران را به بهانه آموزش یوگا آزار و اذیت و با قاچاق برخی از آنها اقدام به تجارتی کثیف می‌کرد، با دستگیری وی در پاریس پایان یافت.

به نقل از همشهری، گرگوریان بیولارو ۷۱ساله، تشکیلات هولناک خود را در سال ۱۹۹۰راه‌اندازی کرد. او مدعی بود که نوعی از یوگا را آموزش می‌دهد که از طریق رابطه جنسی انسان‌ها را به درجات بالای معنوی می‌رساند. این مرد شیطان‌صفت نخستین باشگاه خود را در رومانی تأسیس کرد. طی سال‌ها بعد، تشکیلات او در ۳۳کشور مختلف توسعه یافت. براساس گزارش‌ها بیش از ۳۵هزار زن و دختر جوان عضو باشگاه‌های این مرد بوده‌اند که عده زیادی از آنها مدعی شده‌اند که در این مدت قربانی سو‌ءاستفاده جنسی گرگوریان و اعضای شبکه او شده‌اند.

گرگوریان همچنین متهم است که برخی از زنان را مجبور کرده برخلاف میلشان در فیلم‌های پورنوگرافی شرکت کنند و درآمد حاصل از آن را به او بدهند. قربانیان او همچنین گفته‌اند که وی آنها را مجبور به داشتن رابطه جنسی با افراد مختلف تهیه فیلم‌های سیاه از خود کرده تا این فیلم‌ها را در وب سایت‌های مستهجن به اشتراک بگذارند.

به‌گفته مقامات فرانسوی، این مربی یوگا به قاچاق انسان، آدم‌ربایی و سوءاستفاده سازمان‌یافته از دیگران متهم است.

تحقیقات اینترپل برای دستگیری این مرد و اعضای شبکه‌اش از ۶سال قبل شروع شد. گرگوریان در سال ۲۰۱۳در رومانی به جرم تجاوز به یک خردسال دستگیر و در دادگاه به تحمل ۶سال زندان محکوم شد اما فقط کمی بیش از یک سال در زندان ماند و بعد از آن با درخواست عفو مشروط او موافقت و  آزاد شد. با این حال در سال ۲۰۱۷ درحالی‌که ممنوع‌الخروج بود از رومانی گریخت و در همان زمان نام او در فهرست افراد تحت تعقیب اینترپل قرار گرفت. طولی نکشید که مقامات قضایی کشور فنلاند نیز علیه او به جرم قاچاق زنان و دختران اعلام جرم کردند  و وی را تحت تعقیب قرار دادند.

با این حال وی ۶سال تمام در حال فرار از دست پلیس بود تا اینکه چند روز پیش در شهر پاریس دستگیر شد. همزمان با دستگیری وی بیش از ۴۰نفر از اعضای شبکه مخوف او که درارتکاب جرائمش با وی همدست بودند نیز دستگیر شدند.

در سال گذشته شکایت علیه گرگوریان چنان افزایش یافته بود که رسانه‌های فنلاند و رومانی به این مرد لقب «جادوگر» داده بودند.

یکی از قربانیان او اگنس آرابلا مارکز است که به خبرنگاران گفته درحالی‌که تنها ۱۵سال داشته با مرد شیطان‌صفت آشنا شده است. او توضیح داده: در ابتدا او خوب به‌نظر می‌رسید. با صدایی بسیار آرام صحبت می‌کرد و وقتی به کلاس‌های او رفتم، با دیدن زنان به ظاهر موفق ازجمله پزشکان و وکلا، همه تردیدها درباره او از ذهنم خارج شد. تا اینکه گرگوریان مرا به خانه‌اش دعوت و مجبورم کرد که با ده‌ها نفر رابطه جنسی برقرار کنم و این در حالی بود که دیگر راه برگشتی نداشتم.

براساس این گزارش، هنگامی که پلیس هفته گذشته مرد شیطان‌صفت را دستگیر کرد، بیش از ۵۰زن که در شرایط اسفناکی در ۲ خانه شلوغ در حومه پاریس زندانی بودند آزاد شدند؛ آنها شامل اتباع رومانی، آرژانتین، آلمان، بلژیک و ایالات متحده بودند.گفته می‌شود درصورت اثبات اتهامات مرد شیطان‌صفت در دادگاه او با ۳۰سال حبس روبه‌رو خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.