ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل هوادار

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل هوادار به چه صورت است؟

به گزارش تازه‌نیوز، پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد تا اکنون تمام تمرکز خود را روی لیگ و رقابت‌های داخلی بگذارد.

با این حال بعد از شکست در آخرین بازی لیگ، آنها با فاصله قابل ملاحظه از جمع مدعیان، با بی‌اعتنایی عجیبی از سوی هواداران خود نیز مواجه شده‌اند و بلیت‌های دیدار با هواداران به تعداد زیاد روی دست مدیران باشگاه باد کرده است.

به نقل از ورزش سه، یحیی گل‌محمدی اما به دنبال یک بازگشت امیدوارکننده به لیگ است تا در آستانه دربی، تیمش را نیز از زیر فشار خارج کند.

در این دیدار هم بازوبند در اختیار علیرضا بیرانوند خواهد بود. ستاره روزهای افول پرسپولیس، اگر در شرایط آمادگی این روزهایش نبود مشخص نبود چه اوضاع بدتری  انتظار سرخ‌ها را می‌کشید. تنها بازیکنی که در روز پرتاب بطری و اعتراض تند هواداران، مورد تشویق یکپارچه آنها قرار گرفت. بیرانوند امیدوار است در روزی که قرار است بار دیگر با بازوبند کاپیتانی تیمش را همراهی کند، آنها به یک برد ارزشمند دست یابند.

خط دفاعی پرسپولیس نیز بدون تغییر نسبت به چند بازی اخیر روبروی حریف خواهد ایستاد. کنعانی زادگان و گولسیانی در قلب دفاع و علی نعمتی و دانیال اسماعیلی‌فر در سمت چپ و راست آن، به دنبال حفظ دروازه خود خواهند بود تا بتوانند کمکی در مسیر کسب نتیجه تیم داشته باشند.

برای خط میانی نیز باید انتظار ترکیب دیدار برابر الدحیل را کشید. میلاد سرلک و مسعود ریگی که در کنار خود سعید صادقی و سروش رفیعی را خواهند داشت و کمی جلوتر نیز مهدی ترابی حاضر است. ترکیبی که علیرغم تلاش زیادی که در جدال با الدحیل داشت، نتوانست سرخ‌ها را به هدف برساند و باید دید برابر هوادار تهران چه شرایطی در انتظار آنها خواهد بود.

در غیاب شهاب زاهدی که به دلیل محرومیت در لیست این بازی قرار ندارد، یحیی گل‌محمدی تصمیمی ویژه برای خط حمله‌اش خواهد گرفت و محمد عمری در پیشانی خط هجومی سرخ‌ها حاضر خواهد بود. عمری که به تازگی مصدومیت را پشت سر گذاشته، در دقایق کوتاهی که مقابل الدحیل به میدان رفت، ماموریت خود را با گرفتن یک پنالتی به سرانجام رسانده بود. با این حال هدر رفتن این موقعیت طلایی، امضای حذف پرسپولیس بود. باید دید عمری در جدال با هوادار پایش به گلزنی در این فصل باز خواهد شد یا خیر.

ترکیب احتمالی پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، میلاد سرلک، مسعود ریگی، سعید صادقی، مهدی ترابی، سروش رفیعی، محمد عمری

ترکیبی بدون مهاجم هدف و البته با حضور پرتعداد نفراتی تکنیکی و گلساز که اگر روز خوب‌شان باشد، در گلزنی هم تبحر خوبی دارند. به نظر شما با این ترکیب یحیی گل‌محمدی و پرسپولیس از بحران ناکامی در کسب برد خارج خواهند شد؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.