هزینه بازگشت مهدی قایدی به استقلال چقدر است؟

هواداران استقلال همچنان بابت جدایی مهدی قایدی از تیمشان در پایان فصل گذشته ناراحت هستند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، خروج مهدی قایدی و محمد محبی دو مهاجم گلزن استقلال در فصل گذشته از ترکیب بازیکنان این تیم با مخالفت و ناراحتی شدید هواداران در پایان فصل گذشته همراه بود.

مهدی قایدی که در پایان فصل بیستم لیگ برتر با قراردادی ۵ ساله به باشگاه شباب الاهلی امارات پیوست در فصل بیست و یکم که استقلال قهرمان لیگ برتر شد نتوانست تیم محبوبش را همراهی کند اما در ابتدای لیگ برتر گذشته به استقلال برگشت.

به ثمر رساندن ۱۲ گل در پایان فصل بیست و دوم و درخشش این ستاره محبوب بوشهری هواداران استقلال را امیدوار کرد تا در فصل جاری لیگ برتر این مهاجم بتواند به تیمشان کمک کند اما شرایط قرارداد این فوتبالیست ریز نقش با باشگاه الاهلی و شرط قابل توجه مالی آنها برای ادامه همکاری‌اش با استقلال و از طرفی پیشنهاد خوب تیم اماراتی موجب شد تا قایدی به باشگاه اتحاد کلبا بپیوندد. حضور قرضی قایدی در اتحاد کلبا که سرمربی آن فرهاد مجیدی است موجب شد تا با درخشش این بازیکن به ویژه در ماه گذشته حالا قیمت مهدی قایدی در ترانسفر مارکت به ۲ میلیون دلار افزایش پیدا کند.

با احتساب قیمت هر یک دلار ۵۰۴۰۰ تومان این بازیکن در حال حاضر ۱۰۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان ارزش گذاری شده است که در صورت تمایل استقلالی‌ها برای بازگرداندن این ستاره به جمع بازیکنانشان باید هزینه سنگینی را بپردازند و قطعا از سقف تعیین شده برای باشگاه ها هم عبور خواهند کرد.

قایدی در فصل جاری لیگ برتر امارات با به ثمرساندن هشت گل و ارسال دو پاس گل یکی از بهترین بازیکنان این تیم در جمع شاگردان فرهاد مجیدی به شمار می‌رود.

قایدی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.