سمیعی: هدفمان در پرسپولیس جنجال کردن نیست

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه تفکر تیم مدیریت باشگاه ایجاد آرامش در تیم و حمایت از بازیکنان و کادر فنی است گفت: در مدت مسئولیتم چالش‌های زیادی داشتیم که از آنها عبور کردیم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، جعفر سمیعی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در مورد شرایط این روزهای سرخپوشان اظهار داشت: «به لطف خداوند متعال بعد از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، کارمان را با آرامش و به دور از هیجان‌های فوتبالی پیش می‌بریم. برنامه‌ریزی کاملی داریم و در دو بخش کوتاه‌مدت و بلندمدت مشغول فعالیت هستیم.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: «بخش‌های مختلف داخل باشگاه بدون وقفه کارهای خود را دنبال می‌کنند. نیروی جوانی و نشاطی که از کار در پرسپولیس می‌گیریم، به ما کمک می‌کند تا سرعت انجام امور را افزایش دهیم و به دنبال آن هستیم تا بهترین نوع خدمات را در اختیار تیم قرار دهیم زیرا معتقدیم باید همیشه خیال هواداران راحت باشد. تا به حال، اوضاع به این شکل بوده و از این پس باید تلاش کنیم با همین شرایط کارها را پیش ببریم.»

وی ادامه داد: «در همین مدت حدود ۵۰ روزی که به باشگاه پرسپولیس آمده‌ام، با چالش‌های زیادی مواجه شدیم و مسائل و حواشی زیادی رقم خورد ولی بدون کوچک‌ترین جنجالی، از تمام این مسائل عبور کردیم چون نگاه‌مان معطوف به آینده است. از این پس نیز، با همین منش و سیاست جلو می‌رویم. اعتقاد من و همکارانم این است که به جای حضور در حواشی، باید کار کنیم و با دستاوردهای بیشتر، از کنار حاشیه‌ها بگذریم. مطمئناً هواداران ما منتظر واکنش‌های احساسی مسئولان باشگاه در رسانه‌ها نیستند و فقط آرامش، پیشرفت و کسب افتخارات بیشتر برای‌شان اهمیت دارد زیرا با این فرمول می‌توانیم درون زمین حرف‌های‌مان را بزنیم.»

سمیعی همچنین افزود: «تعامل خوبی میان تیم مدیریتی باشگاه و کادر فنی و بازیکنان دیده می‌شود. ما اصل را بر این موضوع بنا کرده‌ایم که بتوانیم بدون مشکل و با ایجاد هماهنگی کامل به سمت آینده قدم برداریم. تا امروز نیز، این اصل را رعایت کردیم. باید از این پس چنین رویه‌ای را حفظ کنیم تا طرفداران بدون استرس، فقط از تیم خود حمایت کنند. همین‌جا باید از هواداران پرشور پرسپولیس تقدیر و تشکر کنم زیرا با تمام وجودشان از تیم و باشگاه حمایت می‌کنند و با حضور آنها، ما هم برای انجام کارها دلگرم می‌شویم. امیدواریم که میلیون‌ها طرفدار پرسپولیس بدون توجه به حواشی و شایعات، اخبار صحیح و درست را از طریق رسانه‌های رسمی باشگاه دنبال کنند.»

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.