جزئیاتی از نحوه عملیات‌های اخیر فراجا برای دستگیری تروریست‌ها

فرمانده فراجا جزئیاتی از چند عملیات اخیر پلیس برای برخورد با اعضای گروهک‌های تروریستی را شرح داد.

به گزارش تازه‌نیوز، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل فراجا در حاشیه یادواره شهدای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که پیش از ظهر امروز در سالن همایش‌های وزارت کشور برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران به بیان جزئیاتی از اقدامات اخیر پلیس در برخورد با چند گروهک تروریستی در شرق کشور پرداخت و گفت: در روزهای اخیر شاهد آن بودیم که ماموران جان بر کف انتظامی کشور با همکاری سپاه و سربازان گمنام امام زمان طوفان برخورد با تروریست‌های جیش الظلم را در سیستان و بلوچستان اجرا کردند.

به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه امروز امنیت در سیستان و بلوچستان با لطف خدا و تلاش‌ها و اقدامات مأموران انتظامی و امنیتی برقرار است، گفت: همان‌طور که به مردم ایران قول داده بودیم، تک تک متجاوزان در حادثه راسک را تعقیب کردیم. همکاران ما در نتیجه این اقدامات توانستند با لطف خدا و اشراف اطلاعاتی تعدادی از این افراد را دستگیر کنند که اعترافات آنها دال بر حضور در آن عملیات تروریستی بوده و همچنین گفتند که طراحی کرده بودند که پایگاه را کاملاً تصرف کنند که با مقاومت جانانه ماموران پلیس مواجه شده بودند.

رادان افزود: همچنین در چند روز گذشته در حوزه سراوان هم بچه‌های ما را تهدید کرده بودند که مأموران ما چند روز طوفانی را با اشراف عملیاتی به مرحله اجرا گذاشته و تعدادی تروریست را دستگیر کردند.

رادان در پایان بار دیگر تاکید کرد که امروز امنیت در سیستان و بلوچستان امن است و پلیس تلاش دارد تا با هماهنگی با سپاه و … تمام تهدیدات را رفع کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.