اسرائیل علیه حزب‌الله اعلام جنگ کرد؟

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که ارتش این رژیم خیلی زود در مرزهای شمالی با لبنان، جایی که نیروهای این رژیم هر روز با حزب‌الله تبادل آتش دارند، اقدام خواهد کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، تنش در جبهه جنوبی لبنان و شمال فلسطین اشغالی هنوز ادامه دارد و حزب‌الله لبنان از اجرای عملیات‌هایی علیه ارتش رژیم صهیونیستی و پایگاه‌های آن خبر می‌دهد.

در همین رابطه یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد، «به زودی اقدام خواهیم کرد، بر این اساس نیروها در شمال تقویت خواهند شد.»

همچنین گالانت به سربازهایی که در نزدیکی مرزها با غزه مستقر هستند، اعلام کرد که به زودی از آنجا به شمال منتقل می‌شوند. وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادامه نیز گفت سربازان ذخیره جهت آمادگی برای عملیات آتی، پایگاه‌های خود را ترک خواهند کرد.

او پیشتر تاکید کرده بود که تل‌آویو به دنبال جنگ با حزب‌الله لبنان نیست اما برای هرگونه تغییری در شمال آمادگی دارد.

بیستر بخوانید:

به نقل از ایسنا، هرتزی هالوی، رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی پیشتر گفت که احتمال جنگ در جبهه مرزهای شمالی با لبنان از گذشته بیشتر است.

در همین حال حزب‌الله لبنان دوشنبه مسوولیت ۱۲ حمله به پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرزها را بر عهده گرفت.

از زمان آغاز جنگ در غزه مرزهای یاد شده شاهد درگیری‌های پراکنده میان حزب‌الله لبنان و اشغالگران صهیونیست است. سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان نیز در این خصوص اعلام کرد که جبهه لبنان جبهه‌ای برای حمایت از غزه است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.