درخواست مهم از قوه‌ قضاییه درباره ظریف!

مجمع وزیران ادوار بیانیه‌ای علیه تهمت‌های وارد شده به جواد ظریف منتشر کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، در پی تخریب های صورت گرفته علیه محمدجواد ظریف، مجمع وزیران ادوار در بیانیه ای ضمن محکومیت اینگونه اقدامات تخریبی، از رییس قوه قضائیه خواست در مقابل تفکر خطرناک و اتهامات ناروا و ناحق وارده به ظریف اقدام لازم را به عمل آورد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

در شرایطی که جامعه در مقابل انبوهی از چالش ها و مشکلات اقتصادی و اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و خصوصاً برای مقاومت در برابر دشمنان قسم خورده ملت، نیازمند وفاق، انسجام و همدلی می باشد، متأسفانه شاهد تهاجم و تخریب ناجوانمردانه وغیراخلاقی به یکی از فرزندان صدیق ملت، جناب آقای دکتر محمدجواد ظریف، می باشیم.

ای کاش جریان رادیکال و مدعیان انقلابی، حداقل به تعابیر رهبری معظم انقلاب در مورد ایشان، دال بر؛ “امین، غیور، شجاع و متدین، خستگی ناپذیر، باوجدان و با احساس مسئولیت”  توجه می کردند، که تاکنون برای کمتر شخصیتی چنین تعابیری را استفاده نموده اند.

ملت به یاد دارد که در جریان مذاکرات هسته ای، ایشان با دفاع از منافع ملی توانستند تهدید دشمنان را خنثی نموده و با عملکرد خوب  باعث انفعال دشمنان گردید.

در جریان تهاجم رژیم کودک کش اسرائیل به غزه با تمام ظرفیت در راستای افشای جنایات رژیم صهیونیستی در صحنه حاضر شد و چون خاری در چشم آن رژیم منحوس ظاهر شد.

مجمع وزیران ادوار ضمن محکومیت این رفتار غیر اخلاقی، از ریاست محترم قوه قضائیه انتظار دارد در مقابل این تفکر خطرناک و اتهامات ناروا و ناحق وارده به آقای دکتر ظریف اقدام لازم به عمل آورند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.